м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Утеплення будинку: матеріали, які використовуються

Утеплення будинку: матеріали, які використовуються

Утепление дома

Якісно виконане утеплення будинку зовні і всередині дозволить заощадити на опаленні, зробити житло комфортним і затишним. Замовити виконання робіт можна в компанії «КСК HOUSE», майстри виконають все в найкоротші терміни. Використовуються тільки найсучасніші матеріали для утеплення.

Чому важливе зовнішнє утеплення

Зовнішнє утеплення стін будинку є найбільш раціональним рішенням. Дослідження показують, що через стінки йде приблизно 40% тепла, через вікна – 20%, дах – 15%, вентиляцію – 25%. Будівлі необхідно утеплювати в тому випадку, якщо вони не здатні надійно утримувати тепло всередині, а взимку в приміщеннях холодно і вогко, утворюється пліснява.

Правильне утеплення зовнішніх стін будинку вирішує наступні завдання:

 • Захист від негативних кліматичних явищ і конденсату;
 • Акумуляція тепла;
 • Створення захисного бар’єру для утворення цвілі;
 • Економія на опаленні;
 • Звукоізоляція та зниження рівня вуличного шуму.

Компанія «КСК HOUSE» пропонує клієнтам різні типи проектів будинків, розраховані на будь-який бюджет. Її метою є створення комфортабельного житлового простору з мінімальними витратами на утримання.

Матеріали для зовнішнього утеплення

Скловата і ековата

Скловата є бюджетним варіантом. Вона виготовляється з відходів скляної промисловості, структура – волокниста. Найчастіше скловату укладають під сайдинг. Також вона підходить для монтажу на стелю, підлогу, дах, горищні приміщення.

Ековата – гідна альтернатива скловаті для утеплення заміських будинків. Це екологічно чистий матеріал, який має пухку консистенцію. Ековата здатна вбирати воду, але потім волога швидко випаровується.

Утеплення будинку скло- або ековатою досить ефективно так, як вони відмінно зберігають тепло і забезпечують звукопоглинання. Їх не гризуть миші, щури та інші шкідники.

Пінопласт

Пінопласт – спінений пористий матеріал, в якому міститься велика кількість повітря. Володіє стійкістю до гниття і вологи, має невелику вагу і легко монтується. Утеплення приватного будинку пінопластом є вигідним варіантом в плані вартості.

Мінеральна вата

Мінвата виготовляється з розплавлених мас гірських порід або шлаків. Вона не підтримує горіння, стійка до грибків і гризунів. Утеплення будинку зовні мінватою під штукатурку проводять після попередньої підготовки поверхні. Стінки очищають від масляних плям і бруду, потім вирівнюють їх.

Утеплення повітряного прошарку будинку відбувається із застосуванням сипучих матеріалів (наприклад, полістирольні або керамзитові гранули) або шляхом заповнення наявних зазорів утеплювачем.

Відмінність утеплення будинків з різних матеріалів

Газобетон

Газобетон потрібно утеплювати, якщо під час укладання замість клею використовувався цементний розчин. Для цих цілей підходить цегла, сайдинг, штукатурка, фактурна суміш. Оптимальний ізоляційний шар – 10 см. Утеплення будинку з газобетону під сайдинг стане кращим варіантом, коли є необхідність в економії грошей. Монтаж здійснюється за допомогою металевих профілів, потім стіни утеплюють мінватою.

Силікатна цегла

Цегла має низьку морозостійкість і дозволяє теплу вільно виходити назовні. Для утеплення заміського будинку із силікатної цегли використовують листи пінопласту і мінеральну вату. Ще один поширений варіант – утеплення цегляного будинку пінополістиролом, який володіє поліпшеними характеристиками в порівнянні з пінопластом.

Чи потрібно додатково утеплювати будинок зсередини

Утеплення стін будинку зсередини проводиться в тих випадках, коли зовні його неможливо виконати. В результаті вдається знизити втрати тепла на 30%. Роботи можна виконувати в будь-яку пору року.

Даний метод має ряд недоліків:

 • Є ризик появи цвілі;
 • Промерзають стіни;
 • Зменшується площа приміщення.

Утеплення будинку пінопластом зсередини є відносно дешевим і менш трудомістким варіантом. Мінвата коштує дорожче, але вона не підтримує горіння і видаляє конденсат.

Підсумки

Кращий спосіб зберегти тепло – утеплити фасад. Зовнішнє утеплення більш ефективне в порівнянні з внутрішнім. На ринку представлений великий вибір якісних будматеріалів, головне – вибрати серед них найбільш підходящий варіант з урахуванням конструктивних особливостей будови.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам