м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Утеплення фасадів будинків: способи утеплення

Утеплення фасадів будинків: способи утеплення

Утепление фасада

Головне завдання домовласника – зберегти тепло в будинку. Витік тепла тягне за собою збільшення витрат теплоносіїв. Зберегти тепло всередині будинку допоможуть спеціальні матеріали. Поговоримо про утеплення фасаду будинку, як правильно проводити обробку і розглянемо основні види утеплювачів.

Для чого потрібно утеплення та оздоблення фасаду будинку

Утеплення фасаду приватного будинку необхідно для того, щоб зберегти тепло в приміщеннях і зменшити витрати на систему опалення та кондиціонування. Існує багато способів утеплення стін будинку. Зовнішнє утеплення більш ефективне, порівняно з внутрішнім. Утеплювач захищає споруду від вітрів, опадів, механічних пошкоджень і збільшує термін служби конструкції.

Зовнішнє утеплення стін будинку з газоблоку має свої переваги:

 • Привабливий зовнішній вигляд;
 • Не втрачається простір всередині будівлі;
 • Збільшення терміну експлуатації;
 • Волога не буде накопичуватися в стіні і руйнувати її;
 • Якісна звукоізоляція.

Ефективність утеплення стін пінопластом вже давно доведена, тому він часто виступає в ролі утеплювача. Це доступний, водонепроникний матеріал. Плити мають легку вагу і їх легко монтують на стіну. Можна використовувати клей.

Види утеплювачів для фасаду житлового будинку

Після того, як будівництво приватного будинку закінчено, постає питання про те, який вид утеплювача використовувати. В даний час користуються популярністю утеплення пінопластом, мінватою, спіненим поліуретаном. Всі вони мають хороші характеристики і безпечні для здоров’я людини.

Утеплення газобетону мінватою під сайдинг допустиме. Особлива будова блоків з мінеральної вати забезпечує циркуляцію повітря. Будинки з газобетону мають високу паропроникність, тому неправильний вибір утеплювача може нашкодити споруді. Важливо суворо дотримуватися технології монтажу.

Перш ніж приступити до утеплення зовнішніх стін пінопластом, слід їх підготувати: очистити, вирівняти, загрунтувати. Укладання плит можна проводити з використанням клею або дюбелів «парасольок».

Утеплення фасаду будинку пінополістиролом є одним з найбільш ефективних методів. Матеріал не пропускає повітря. Використовувати всередині приміщення його не рекомендують.

Як правильно проводити обробку фасаду

Фасад – візитна картка будинку. Технологія обробки фасаду різна. Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує багатий вибір: сайдинг, декоративна штукатурка, облицювальна цегла, термопанелі, керамограніт та ін.

Важливо! Матеріал обробки кріпиться до стіни, тому повинна бути пароізоляція.

У захисному покритті мають потребу конструкції, зведені з матеріалів, низькостійких до вологи.

Оздоблення фасаду будинку після утеплення пінопластом передбачає обов’язкове оштукатурювання після завершення робіт. Захисна штукатурка гарантує високі експлуатаційні характеристики конструкції. Листи пінопласту кріпляться до стін за допомогою мінерального клею.

При утепленні і штукатурці фасаду будинку з газобетону краще використовувати дихаючі суміші, наприклад, силікатні або силіконові. Штукатурка дозволяє отримати паропроникливий шар. Штукатурити фасад потрібно в останню чергу, коли всі матеріали добре просохнуть. В іншому випадку з настанням холодів фасадна штукатурка деформується. Якщо морози перешкодили завершити будівництво, штукатурку краще не проводити.

Дотримання технологій проведення фасадних робіт – запорука довгої служби оздоблення будинку. Якщо немає впевненості в тому, що самостійні роботи будуть проведені на гідному рівні, краще звернутися до професіоналів.

Також вам може бути цікаво:

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам