м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок із газоблоку

Будівництво будинків з газоблоку

Будинок із газоблоку

У 2006 році компанія KCK HOUSE була одна з найперших в Україні, хто освоїв нову на той час технологію будівництва будинків із газоблоку. Перший газоблок, який з’явився на території України, був марки Ytong. Наші фахівці були одні з перших, хто навчався у офіційного імпортера даного матеріалу.

У 2006 році технологія будівництва з газоблоку підкорювала ринок України за рахунок того, що газоблок мав ідеально рівні розміри, форму і пази. Газоблок можна було класти на теплий клей, на відміну від піноблоку, який укладався на холодний цемент. Теплий клей не дає містка холоду, на відміну від цементного розчину. Наші фахівці швидко освоїли цю технологію, і компанія KCK HOUSE почала одна з найперших в Україні будувати та проектувати будинки з газоблоку. Можемо сміливо себе називати першопрохідцями і лідерами в будівництві із газоблоків.

Вартість будинку із газоблоків

Матеріал будинку Коробка Коробка + фасад Коробка под ключ Детальніше
Газоблок від 290 $/м2 від 435 $/м2 від 505 $/м2 ➠ Що входить у вартість

Матеріал будинку Коробка
Газоблок від 348 $/м2

➠ Що входить у вартість

Для клієнтів, які шукають рішення задачі, як зменшити навантаження на майбутній фундамент і скоротити загальну вартість проекту, ми пропонуємо будівництво приватних будинків і котеджів з газобетону під ключ. Найважливішим фактором для абсолютно будь-якої будівлі вважається здатність зберігати тепло і так, як газобетон стійкий до морозів, його застосування дозволяє значно заощадити на додатковій теплоізоляції.

Проект, за основу якого стане будівництво одноповерхового заміського будинку з газобетону, має ряд переваг перед аналогічними проектами з більш або менш популярних на ринку будівельних матеріалів:

  • Ідеальний мікроклімат за рахунок ефективного складу і паропроникності;
  • Висока звукоізоляція;
  • Стійкість до цвілі, грибків і бактерій;
  • Вогнестійкість.

З огляду на виробництво газоблоку з еко матеріалів і вже згадані переваги, його часто застосовують під час зведення музичних студій або стін на вогненебезпечних ділянках виробництва. Висока теплоізоляція, вологостійкість і морозостійкість особливо приваблюють забудовників з регіонів холодних і засніжених зим. Легка вага і рівні сторони матеріалу, дозволяють будівництво газобетонних будинків завершувати значно швидше, що так само відноситься до незаперечного перевазі.

Будівництво будинку з газобетонних блоків

До Вашої уваги ексклюзивна пропозиція від компанії KCK House – будівництво будинків з газобетону під ключ. Команда наших фахівців допоможе Вам знайти найбільш оптимальні дизайнерські рішення в оформленні Вашої майбутньої ділянки, а також обрати технологічні інновації, які ми впроваджуємо в будівництво з газобетонних блоків. Починаючи з перших вимірів фундаменту до необхідних зазорів в процесі будівництва. Даний вид буд-матеріалу дозволяє втілювати в реальність досить несподівані проекти. У разі бажання клієнта ми так само побудуємо гараж або лазню з газоблоку, завершивши при цьому будівництво одночасно з основним проектом. Нашим головним завданням залишається не тільки втілення Вашої мрії, а й зробити це в точно обумовлений термін.

У скільки обійдеться будівництво з газоблоку

На сьогоднішній день, все більше підрядників підкуповує не тільки ціна будівництва з газобетону, але і універсальність даного матеріалу, який став альтернативою багатьом іншим. Завдяки своїм унікальним властивостям, газоблок підходить для зведення як внутрішніх, несучих стін, так і зовнішніх перегородок. Це дозволяє використовувати його на всіх етапах будівництва та робити заздалегідь точні розрахунки за кількістю необхідних блоків для тієї чи іншої ділянки. У Вас вже є ідея і Ви хочете повністю розрахувати вартість будівництва будинку з газобетону? Звертайтеся в компанію KCK House. Наші фахівці покажуть Вам приклади і дадуть відповідь на всі питання: скільки коштує будівництво приватного будинку з газобетону? Чому газобетон пропускає пар, але не пропускає звук? Яку з пропозицій компанії KCK House підійде саме Вам?

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам