м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Заміські будинки

Будівництво заміських будинків

будівництво заміського будинку під ключ

Будівельна компанія KCK House готова здійснити Ваш найамбітніший проект, надаючи гнучкі ціни на заміське будівництво. Дача з унікальним дизайном і басейном на задньому дворі або сімейна домівка з гаражем, на дві машини – Ви отримаєте будинок, який повністю буде відповідати Вашим побажанням і фінансовим можливостям. Ще до заливки фундаменту, ми з Вами узгодимо найбільш зручне розташування санвузлів і їх кількість, достатнє освітлення у вітальні, розумне витрачання енергоресурсів після здачі в експлуатацію.

Проектування і будівництво заміських будинків залишається пріоритетним для нашої компанії, з моменту заливки першого фундаменту. Адже широта розмаху творчої фантазії за межею міської метушні, дозволяє підкреслити не тільки статус і особливість смаку, а й зробити відмінну інвестицію в майбутнє своєї сім’ї. Не втрачайте час, якщо Вас цікавить будівництво заміських будинків і котеджів під ключ, то можете переглянути сторінку Готові рішення.

Доступні пропозиції на будівництво заміського будинку економ класу, з можливістю індивідуального підбору матеріалів, попереднього проектування і генплану ділянки. Визначаючи основні характеристики, з цегли або з газоблоку, планування і зовнішній вигляд майбутнього об’єкта, наші фахівці пропонують найбільш оптимальні варіанти, однак остаточне рішення, з чого буде будинок і, що ляже в основу, за клієнтом.

Побудувати заміський будинок

Фахівці компанії KCK House, допоможуть Вам побудувати заміський будинок під ключ в тому стилі, який Вам до душі. Починаючи з комплекту документів, які графічно і в текстовому вигляді будуть відображати архітектурні та інженерні рішення майбутньої будівлі, закінчуючи оформленням фасаду і всіх кімнат в будинку. Вартість будівництва заміського будинку, в більшій мірі, залежить від уподобань клієнта, способи облаштування житла із застосуванням різних підходів. Цегляний будинок або монолітно-каркасний, великі вікна фасаду, що підкреслюють стиль модерн чи пріоритетне застосування хромованого металу зі склом в стилі хай-тек – споруда заміського будинку вимагає рішучості і професійного підходу, друге – це KCK House.

Ми будуємо заміський будинок з дотриманням усіх норм і правил, включаючи гармонійність ландшафтного дизайну, дизайну екстер’єру та інтер’єру. Підрозділи компанії виконують різні види будівельних робіт, що позитивним чином позначається на терміни реалізації проекту. З нами краще!

ІНТЕР’ЄР НАШИХ БУДИНКІВ:

 

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам