м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Заміські будинки

Будівництво заміських будинків

будівництво заміського будинку під ключ

Будівельна компанія KCK House готова здійснити Ваш найамбітніший проект, надаючи гнучкі ціни на заміське будівництво. Дача з унікальним дизайном і басейном на задньому дворі або сімейна домівка з гаражем, на дві машини – Ви отримаєте будинок, який повністю буде відповідати Вашим побажанням і фінансовим можливостям. Ще до заливки фундаменту, ми з Вами узгодимо найбільш зручне розташування санвузлів і їх кількість, достатнє освітлення у вітальні, розумне витрачання енергоресурсів після здачі в експлуатацію.

Проектування і будівництво заміських будинків залишається пріоритетним для нашої компанії, з моменту заливки першого фундаменту. Адже широта розмаху творчої фантазії за межею міської метушні, дозволяє підкреслити не тільки статус і особливість смаку, а й зробити відмінну інвестицію в майбутнє своєї сім’ї. Не втрачайте час, якщо Вас цікавить будівництво заміських будинків і котеджів під ключ, то можете переглянути сторінку Готові рішення.

Доступні пропозиції на будівництво заміського будинку економ класу, з можливістю індивідуального підбору матеріалів, попереднього проектування і генплану ділянки. Визначаючи основні характеристики, з цегли або з газоблоку, планування і зовнішній вигляд майбутнього об’єкта, наші фахівці пропонують найбільш оптимальні варіанти, однак остаточне рішення, з чого буде будинок і, що ляже в основу, за клієнтом.

Побудувати заміський будинок

Фахівці компанії KCK House, допоможуть Вам побудувати заміський будинок під ключ в тому стилі, який Вам до душі. Починаючи з комплекту документів, які графічно і в текстовому вигляді будуть відображати архітектурні та інженерні рішення майбутньої будівлі, закінчуючи оформленням фасаду і всіх кімнат в будинку. Вартість будівництва заміського будинку, в більшій мірі, залежить від уподобань клієнта, способи облаштування житла із застосуванням різних підходів. Цегляний будинок або монолітно-каркасний, великі вікна фасаду, що підкреслюють стиль модерн чи пріоритетне застосування хромованого металу зі склом в стилі хай-тек – споруда заміського будинку вимагає рішучості і професійного підходу, друге – це KCK House.

Ми будуємо заміський будинок з дотриманням усіх норм і правил, включаючи гармонійність ландшафтного дизайну, дизайну екстер’єру та інтер’єру. Підрозділи компанії виконують різні види будівельних робіт, що позитивним чином позначається на терміни реалізації проекту. З нами краще!

ІНТЕР’ЄР НАШИХ БУДИНКІВ:

 

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }