м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Пасивні будинки: будівництво, проекти

Пасивні будинки: будівництво, проекти

Пассивные дома

Енергопасивні будинку, винайдені в Німеччині, затребувані сьогодні в багатьох країнах. Ідея виникла в далекій давнині, німці ж адаптували її до сучасного побуту. Результат вийшов приголомшливим.

Пасивний будинок це

Головна особливість споруди — відсутність опалювальних систем. Комфортні умови зберігаються завдяки власним ресурсам. Для реалізації цілей при будівництві пасивного будинку в Києві впроваджують методи, де чітко виділені акценти:

 • Вивірена геометрія і компактність будівлі;
 • Правильне зонування;
 • Якісне утеплення;
 • Відмова від «містків холоду»;
 • Орієнтація за сторонами світу.

Для конструкцій характерно низьке енергоспоживання, оскільки тут ефективно працюють методи енергозбереження. Будова споживає всього 10% питомої енергії. Всі будівлі, зведені за цією методикою, належать до категорії «екобудинку».

Ідеальна, незалежна енергосистема не вимагає витрат на підтримку потрібної температури. Житловий простір опалюється теплом, яке виділяється побутовими приладами і людьми. Для досягнення подібних ефектів необхідні спеціальні технології пасивного будинку. Одна з них — застосування системи припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією (обов’язковий пункт).

Якщо потрібне додаткове опалення, застосовують альтернативні джерела енергії. Для обігріву води також використовують системи з відновлювальною енергією — сонячні водонагрівачі або теплові насоси.

Конструкцію не варто плутати з «розумними» або «активними» будинками, де не акцентують увагу на енерговитратах, або у яких витрати взагалі йдуть у «мінус».

Перевага пасивного будинку

Енергоефективний простір передбачає використання нетрадиційних джерел енергії. В результаті зменшуються експлуатаційні витрати, знижується кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище.

Ідея заснована на посиленому поглинанні природного світла, що розкриває можливості самого житлового простору. Тому його називають «сонячним пасивним будинком».

Спеціальні методи герметизації стін та плоскої покрівлі захищають внутрішній простір від несприятливих зовнішніх впливів. Грамотне розташування вікон дозволяє акумулювати сонячну енергію, що створює прохолоду всередині приміщення влітку і забезпечує тепло взимку.

При проектуванні будинків розраховують досконально кожен елемент. «Містки холоду» не використовують апріорі, оскільки метал добре проводить тепло, що призводить до дисбалансу. Отже, при проектуванні розробляють спорудження лаконічної форми з плоским оригінальним дахом, де вікна розташовуються чітко по схемі. Всі деталі відзначені в проекті енергопасивного будинку.

Матеріали для енергоекономічного пасивного будинку:

 • Цегла;
 • Пінобетон;
 • Газобетон.

Останній знаходиться в пріоритеті.

Скільки коштує будівництво пасивного будинку

В Україні така робота коштує дорого. Ціни на готові проекти пасивного будинку вище стандартних. Але це «палиця на два кінці». Окупається робота досить швидко, протягом 7-10 років, після чого вкладення йдуть в «мінус». KCK HOUSE займаєтьсяс будівництвом приватних будинків. Ми будуємо пасивний будинок з газобетону під ключ за оптимальною ціною. Приклади готових замовлень розміщені на сайті.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам