м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Елітні будинки: проекти, будівництво

Елітні будинки: проекти, будівництво

Элитные дома

Проекти елітних заміських будинків з басейном відрізняються від звичайних будівель в першу чергу площею забудови. Вона набагато більша і дозволяє побудувати справжній будинок мрії. Крім того, передбачається, що велика частина території залишиться вільною. Згодом там можна добудувати різні приміщення типу мансарди, сауни, майданчиків для ігор, альтанок і т. д. Проекти котеджів передбачають великі площі – не менше 500 кв/м. Вони можуть виконуватися в різних стилях – починаючи від вічної класики і закінчуючи сучасними рішеннями.

Проекти елітних будинків

Виділяються особливостями сучасні проекти фінських будинків з терасою. Майданчик для відпочинку може знаходитися з будь-якого боку споруди, бути прямокутним або кутовим, а також відкритим або захищеним.

Фінські будинки – скромніші і стримані в плані дизайну, не відрізняються вишуканістю. Це економний підхід до будівель. Такі будинки відрізняються великими вікнами. Використовується каркасне будівництво, яке не вимагає усадки будівлі, а це означає, що можна відразу ж заселятися. Короткі терміни зведення і оптимальні витрати – основні важливі плюси фінських будинків.

Кращі проекти двоповерхових будинків з мансардою передбачають таке планування, при якому споруда виходить теплішою, ніж одноповерхові і двоповерхові конструкції. Не потрібно гріти даремно горище в зимові місяці. Завдяки єдиному фундаменту будівництво таких елітних таунхаусів обходиться дешевше при більшій площі. Для них буде потрібно менше будівельних матеріалів, що зменшить кошторис витрат.

Сьогодні така нерухомість користується великою популярністю. Проекти будинків з мансардою дозволяють економити площу земельної ділянки, залишаючи вільною велику його частину. Крім того, простір під дахом можна облаштувати особливим чином, зробивши це місце найулюбленішим.
Проекти будинків з мансардою:

Будівництво елітних будинків

Сьогодні будівництво елітних приватних будинків процвітає. Це відмінний варіант для забезпечених людей. Нерідко такі споруди використовуються не стільки для проживання, скільки для організації зустрічей. Часто гостями таких прийомів виявляються люди, які вирішують важливі питання в житті господарів будинку.

Власник елітної нерухомості – це вже високий статус у суспільстві. Будинок може багато розповісти про свого господаря, не тільки про його фінансове становище. Нестандартні рішення, креативна архітектура, застосування інноваційних технологій, своєрідний інтер’єр і багато іншого створюють враження про людину.

Будівництво кращих проектів елітних котеджів це:

 • Велика площа;
 • Функціональне планування;
 • Стильний фасад;
 • Надійність і міцність споруд із терміном служби від 100 років;
 • Комплекс комунікацій за сучасними технологіями;
 • Автоматизовані системи;
 • Післягарантійне обслуговування та інше.

Проектування і будівництво будинків можуть здійснювати лише люди з кваліфікацією та відповідними ліцензіями.

Наша компанія пропонує побудувати будинок вашої мрії в Києві! Надійний, довговічний, а головне, ексклюзивний! Вся робота, починаючи від проектування і закінчуючи здачею об’єкта в експлуатацію, буде покладено на спеціалістів «KCK HOUSE». Всі деталі узгоджуються з замовником, враховуються його побажання.

Ми будуємо якісні будинки. Готові проекти котеджів з цокольним поверхом та інші рішення можна побачити на сайті в каталозі. Зв’язатися з нами можна за вказаними телефонами або через форму зворотного зв’язку.

Вибираючи елітну нерухомість, ви робите важливий внесок у пасивне інвестування! Будівництво завжди буде актуальною і найнадійнішою сферою для вкладень!

Также вам может быть интересно:

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам