м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Індивідуальне проектування

Індивідуальне проектування

Тільки той будинок можна назвати по-справжньому вашим, який був спроектований і побудований виключно за вашим проектом. Індивідуальне проектування завжди вважалося елітним, оскільки вже в своєму проектному вигляді воно передбачає все, що зробить ваше життя зручним. Наші проектувальники врахують особливості місцевості, а будинок, котедж або навіть невеликий дачний будиночок завжди буде органічно вписуватися в навколишній ландшафт. У цьому розділі ви познайомитеся з особливостями і перевагами індивідуальних проектів, що розробляються нашими архітекторами.

Як замовити індивідуальний проект і отримати ціну?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону при індивідуальному проектуванні, ми рекомендуємо залишити заявку у нас на сайті. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на розробку будівельного проекту в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

За бажанням замовника ми створюємо проекти будинків і котеджів з індивідуальним підходом. Незважаючи на продуману до дрібниць ергономіку типових проектів, вони універсальні, чого буває не цілком досить для замовника, що прагне до повного внутрішнього комфорту і навіть любові до свого дому. Індивідуальний проект – симбіоз архітектурного мистецтва і звичайних технічних понять. В результаті виходить місце, де в будь-якій життєвій ситуації вам буде дуже добре.

Коли вам холодно, ваш будинок зігріє вас теплом каміна, коли вам жарко – пустить всередину живильну прохолоду, коли на душі важко – створює атмосферу захищеності і спокою вашого особистого простору, а коли вам радісно – він стане місцем для святкових емоцій!

Проекти, у яких є душа …

Мрії про майбутнє будинку такі ж різні, як і різні самі люди. Для кого-то це – затишний дерев’яний зруб, презентабельне європейське шале, розкішний цегляний особняк з басейном, що підігрівається або маленький мисливський будиночок з каміном. Проект називається індивідуальним, тому що створює ціле з суми приватних – будинок для однієї сім’ї, де живуть різні особи. Завдання це буває, часом, нелегкім, і талановитий архітектор завжди є містком, який веде вас від мрії до її матеріального втілення.

У індивідуального будівництва заміського будинку є багато технічних переваг, які не мають відношення до чистого мистецтва.

Професійний підхід – дослідження і розрахунки:

  • Геодезичні дослідження;
  • Оцінка рельєфу;
  • Вихідні дані (підведення комунікацій, наявність джерел води і т.д.).

Тільки провівши глибокі дослідження, можна приступати до реалізації індивідуального проекту на папері. Кожен проект створюється душею і виконується з любов’ю. Все до дрібниць обдумано і виважено, прораховано і обгрунтовано.

Високохудожній дизайн

Клієнт завжди чекає, що буде красиво. Але щоб зрозуміти, що в його розумінні “красиво”, дизайнер буде слухати і задавати питання. Вникнувши у внутрішній світ і наблизившись до потаємного, він обов’язково відчує вашу ідею, яку втілить в вашому інтер’єрі. Це буде тільки ваш стиль, незважаючи на те, що класичний підручник назве це “готичним”, “середземноморського”, “східним” або будь-яким іншим. У вашому інтер’єрі буде відображена тільки ваша індивідуальність, ваш бездоганний смак до життя і потяг до краси всього, що оточує.

Жити в гармонії зі світом – велике щастя, про який замислюються тільки обрані.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам