м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Індивідуальне проектування

Індивідуальне проектування

Тільки той будинок можна назвати по-справжньому вашим, який був спроектований і побудований виключно за вашим проектом. Індивідуальне проектування завжди вважалося елітним, оскільки вже в своєму проектному вигляді воно передбачає все, що зробить ваше життя зручним. Наші проектувальники врахують особливості місцевості, а будинок, котедж або навіть невеликий дачний будиночок завжди буде органічно вписуватися в навколишній ландшафт. У цьому розділі ви познайомитеся з особливостями і перевагами індивідуальних проектів, що розробляються нашими архітекторами.

Як замовити індивідуальний проект і отримати ціну?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону при індивідуальному проектуванні, ми рекомендуємо залишити заявку у нас на сайті. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на розробку будівельного проекту в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

За бажанням замовника ми створюємо проекти будинків і котеджів з індивідуальним підходом. Незважаючи на продуману до дрібниць ергономіку типових проектів, вони універсальні, чого буває не цілком досить для замовника, що прагне до повного внутрішнього комфорту і навіть любові до свого дому. Індивідуальний проект – симбіоз архітектурного мистецтва і звичайних технічних понять. В результаті виходить місце, де в будь-якій життєвій ситуації вам буде дуже добре.

Коли вам холодно, ваш будинок зігріє вас теплом каміна, коли вам жарко – пустить всередину живильну прохолоду, коли на душі важко – створює атмосферу захищеності і спокою вашого особистого простору, а коли вам радісно – він стане місцем для святкових емоцій!

Проекти, у яких є душа …

Мрії про майбутнє будинку такі ж різні, як і різні самі люди. Для кого-то це – затишний дерев’яний зруб, презентабельне європейське шале, розкішний цегляний особняк з басейном, що підігрівається або маленький мисливський будиночок з каміном. Проект називається індивідуальним, тому що створює ціле з суми приватних – будинок для однієї сім’ї, де живуть різні особи. Завдання це буває, часом, нелегкім, і талановитий архітектор завжди є містком, який веде вас від мрії до її матеріального втілення.

У індивідуального будівництва заміського будинку є багато технічних переваг, які не мають відношення до чистого мистецтва.

Професійний підхід – дослідження і розрахунки:

  • Геодезичні дослідження;
  • Оцінка рельєфу;
  • Вихідні дані (підведення комунікацій, наявність джерел води і т.д.).

Тільки провівши глибокі дослідження, можна приступати до реалізації індивідуального проекту на папері. Кожен проект створюється душею і виконується з любов’ю. Все до дрібниць обдумано і виважено, прораховано і обгрунтовано.

Високохудожній дизайн

Клієнт завжди чекає, що буде красиво. Але щоб зрозуміти, що в його розумінні “красиво”, дизайнер буде слухати і задавати питання. Вникнувши у внутрішній світ і наблизившись до потаємного, він обов’язково відчує вашу ідею, яку втілить в вашому інтер’єрі. Це буде тільки ваш стиль, незважаючи на те, що класичний підручник назве це “готичним”, “середземноморського”, “східним” або будь-яким іншим. У вашому інтер’єрі буде відображена тільки ваша індивідуальність, ваш бездоганний смак до життя і потяг до краси всього, що оточує.

Жити в гармонії зі світом – велике щастя, про який замислюються тільки обрані.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }