м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Покрівля / Гідроізоляція плоскої покрівлі - принцип робіт

Гідроізоляція плоскої покрівлі – принцип робіт

Гидроизоляция плоской кровли

Гідроізоляція плоскої покрівлі є обов’язковою мірою, що дозволяє захистити дах від руйнувань внаслідок впливу ззовні. Даний етап особливо важливий, нехтувати ним не слід, так як від нього залежить цілісність всієї будівлі в цілому. Саме тому всі роботи, спрямовані на гідроізоляцію плоского даху будинку, слід виконувати ще на етапі зведення будівлі, а не через кілька років, як необачно робить більшість. Розцінки в цьому випадку пропонуються найпривабливіші, набагато вигідніше, ніж подальший ремонт.

Відмінності плоских покрівель один від одної

Всі плоскі покрівлі діляться на експлуатовані і не експлуатовані. По-друге, як правило, відсутня жорстка основа, на яку вкладається спеціальний шар гідроізоляції. Утеплювачем для подібної даху служить м’яка тепло- і пароізоляція, цього цілком достатньо, щоб не займатися надалі регулярним обслуговуванням даху. Подібні конструкції представлені своєрідному «пирогом», в якості підстави якого використовується бетонна плита, на яку покладений утеплювач, покритий фінішним шаром.

Експлуатована плоска покрівля вважається більш досконалим варіантом, в ній вже присутня жорстка основа, здатна виносити істотні навантаження, які неминуче виникають не тільки в період, коли ведеться будівництво будинків, але і при проведенні ремонту. Рулонна гідроізоляція плоскої покрівлі в Києві прокладається безпосередньо під утеплювачем, що забезпечує можливість захистити дах від температурних перепадів, впливів ззовні, включаючи агресивні механічні, промерзання і ультрафіолетового випромінювання. Таким чином вдається істотно збільшити термін експлуатації покрівлі даного типу.

Тонкощі виконання гідроізоляції плоских покрівель силами спеціалістів

Незалежно від того, про яку плоску покрівлю йдеться, профісіонали нашої компанії виконують гідроізоляцію одними і тими ж рулонними матеріалами. Додатково використовуються спеціальні гідроізолятори:

 • мастики;
 • емульсії;
 • самоклеюча плівка.

Який варіант буде обраний в результаті

Цей момент в обов’язковому порядку обговорюється зі замовником послуги, так як від цього залежить в тому числі, скільки коштує робота в цілому. Незалежно від того, на якому варіанті наплавляючої гідроізоляції покрівлі буде зупинений в результаті вибір, укладка виконується нашими майстрами завжди однаково ретельно. В першу чергу, готується основа за допомогою ліквідації з поверхні даху забруднень та сміття. Для цієї мети використовується як компресорне обладнання, так і спеціальні інструменти, що дозволяють зачистити поверхні у важкодоступних місцях при наявності швів, виступів чи примикань. Додатково дах позбувається всього зайвого задопомогою промивання під високим тиском. Далі покрівля ретельно просушується, після чого виконується безпосередньо монтаж гідроізоляції.

Якщо роботи з гідроізоляції експлуатованого плоского даху будинку проводяться безпосередньо по бетонній основі, то цементне молочко також забирається за допомогою шліфування – цей метод вважається простим і ефективним.

Додатково дах завжди перевіряється на наявність дефектів. При виявленні щілин та тріщин виконується ремонт плоского даху, коли пошкодження зачищаються і відновлюються традиційним цементним розчином.

Спеціалісти нашої компанії використовують у своїй діяльності тільки найсучасніші матеріали, в тому числі ті, якими виконується гідроізоляція стиків покрівлі в поєднанні з дорогим багатофункціональним обладнанням, надаючи гарантії на всі виконані роботи. Ціна за м2 гідроізоляції плоского даху будинку залишається при цьому прийнятною і доступною для більшості, окупається вартість дуже швидко.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам