м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Покрівля / Ремонт плоскої покрівлі: етапи роботи

Ремонт плоскої покрівлі: етапи роботи

Ремонт плоской кровли

Плоска покрівля є поширеним способом перекриття багатоповерхових житлових, адміністративних, комерційних, господарських та інших будівель, а також приватних заміських будинків. Такий тип покрівлі більш економічний і вигідний в порівнянні з будівництвом скатних дахів. Але через кліматичні умови та негативний вплив навколишнього середовища відбувається передчасне руйнування покрівель, що призводить до необхідності ремонту плоского рулонного даху дачного будинку або інших будівель.

Професійні ремонтні послуги в Києві

Замовити послугу ремонту плоского даху під ключ в Києві можна в KCK HOUSE. Наша компанія надає комплексні послуги з будівництва, обслуговування, реставрації та гідроізоляції плоского даху. У нас працюють кваліфіковані майстри, які мають величезний досвід, відмінні навички і знання, тому виконують ремонтні роботи максимально якісно.

При ремонті плоскої покрівлі ми застосовуємо сучасні рішення з євроруберойду, що гарантує тривалий термін служби покрівельного покриття. Ми поважаємо час клієнтів, тому наші спеціалісти намагаються виконувати роботи в максимально стислі терміни. До того ж наша компанія розробила гнучку політику ціноутворення, завдяки якій ми встановлюємо найбільш демократичні ціни на ремонт плоского даху (покрівлі) в Києві за 1 м2.

Особливості дрібного поточного ремонту

Те, скільки коштує ремонт плоскої покрівлі будинку, залежить від типу наявних пошкоджень і дефектів. Найчастіше в нашій компанії KCK HOUSE замовляють дрібні ремонтні роботи для усунення тріщин чи здуття, які з’являються через кілька років експлуатації покрівельного покриття через низьку температуру, сонячні промені, атмосферні опади. В даному випадку ремонт експлуатованого плоского даху приватного будинку з руберойду складається з наступних етапів:

 1. Оцінка стану наявного покриття будинку з плоскою покрівлею, проставлення відміток у всіх місцях, де помічені дефекти. На даному етапі наші майстри визначають ступінь зносу, приймають рішення про подальші дії.
 2. Просушка поверхні. Якщо на м’якій покрівлі є здуття, з’явився мох або інша рослинність, то під руберойдом накопилася волога. Для видалення вогкості і здуття робляться хрестоподібні надрізи, через які виганяють воду назовні, а потім ретельно просушують поверхню. Для прискорення процесу наші спеціалісти застосовують будівельні фени.
 3. Герметизація. Край хрестоподібних надрізів обробляють рідкою мастикою або гумою, щоб приклеїти матеріал назад та забезпечити герметичність покриття. Також рідку мастику заливають в тріщини. Кількість використовуваного герметика, як і вартість ремонту плоскої покрівлі, залежить від кількості дефектів.
 4. Поверх оброблених ділянок наносяться заплатки з євроруберойду. Для фіксації наші майстри використовують рідку бітумну мастику, наплавляют сам матеріал газовим пальником або роблять заплатки із самоклеючого руберойду з клейовим шаром.

Ціна ремонту плоскої покрівлі з руберойду багато в чому залежить від площі даху і стану покриття.

Особливості капремонту м’яких дахів

Якщо є серйозні пошкодження через технічний знос покриття, наша компанія виконує капітальний ремонт плоского даху в приватному будинку. Зазвичай необхідність виконання таких робіт виникає через 10-20 років після облаштування покриття, коли дрібним локальним ремонтом вже не обійтися.

Капремонт плоского даху будинку передбачає демонтаж відливів і інших конструкцій, зняття всіх шарів покриття даху, теплоізоляції, стяжки. Потім наші майстри встановлюють маячки під рівень, заливають бетонну стяжку з нахилом. Після висихання бетону спеціалісти вкладають утеплювач або засипають поверхню керамзитом, зверху настилають сітку для армування і заливають чистову стяжку. В кінці здійснюється настил покрівельного покриття, монтаж парапетів, водовідводів та інших елементів.
Також вам може бути цікаво:

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам