м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Детально про будинки з плоскою покрівлею

Детально про будинки з плоскою покрівлею

Дома с плоской кровлей

Будинок з плоским дахом і терасою – так виглядає втілена мрія людини, яка високо цінує комфорт та естетику. Це стильне сучасне житло зводиться за індивідуальними проектами в найкоротші терміни, з використанням традиційних та інноваційних будівельних матеріалів. Ви можете замовити будівництво приватного будинку з плоским дахом під ключ:

 • з цегли;
 • керамоблоків;
 • газоблоків;
 • СІП панелей.

Це екологічно чисті матеріали, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Вони відрізняються прекрасною шумо- і теплоізоляції, високою міцністю та доступною ціною. Зведення з використанням цих матеріалів дозволить заощадити замовнику час і гроші.

Одноповерховий будинок з плоским дахом

Ідея зведення такого об’єкта нова, крім етапів зведення стін включає й інші суто будівельні моменти, наприклад створення повної ергономіки житлового простору. Ціна одноповерхового будинку з плоским дахом включає в себе, в тому числі і витрати на установку альтернативних джерел енергії.

Будівництво одноповерхового будинку з плоскою покрівлею проходить в суворій відповідності з проектною документацією. Авторський технічний нагляд контролює процес на всіх етапах та гарантує повне дотримання всіх умов договору. Замовник отримає готовий об’єкт, повністю ідентичний тому, що представлений в проектній документації. Будівництво котеджів під ключ з урахуванням побажань замовника дозволяє створювати комфортне житло для замовників з різними запитами.

Каркасні будинки з плоским дахом

Каркасний будинок з плоским дахом – відмінний варіант і для великої родини, і для сімейної пари, що цінує усамітнення. Ви можете вибрати одне з готових рішень або створити проект свого будинку з нуля. Фахівці допоможуть вам продумати кожну деталь, незалежно від метражу, в будинку знайдеться особистий куточок для кожного члена сім’ї. План одноповерхового каркасного будинку з плоским дахом завжди включає в себе кілька спалень, простору кухню, санвузли. Приємним бонусом може стати гардеробна, тераса і гараж.

Варто сказати, що в проект будинку також входить і облаштування прибудинкової території. Двір вашого будинку буде красивим та зручним. З ідеально рівним ландшафтом, зеленими насадженнями і м’якою газонною травою.

Двоповерховий каркасний будинок з плоскою покрівлею і гаражем та облаштованою територією – те, що потрібно великій родині. Ви зможете взяти участь в розробці проекту й вибрати, де будуть розташовані кімнати, санвузли, господарські приміщення, їх розміри і конфігурацію. Це неймовірно цікаво, а коли ви побачите втілення ваших ідей, то переконаєтеся, що зробили правильний вибір.

Купити міні будинку з плоским дахом

Оптимальне рішення для міського жителя – покупка модульного сучасного будинку з плоским дахом. Це стильне і зручне житло, воно зводиться у відповідності з усіма нормами якості та безпеки, оснащене необхідними комунікаціями. Маленький будинок з плоским дахом впевнено можна назвати житлом майбутнього. Він створювався з використанням всіх сучасних технологій і відповідає ідеям дбайливого ставлення до природи.

Прямокутний будинок з плоским дахом і панорамними вікнами, зведений за типовим проектом або відповідно до побажань покупця, – стильне житло, замовити його можна вже зараз. Вартість послуг буде залежати від різних факторів. Фахівці підберуть для вас варіант з урахуванням фінансових можливостей.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам