м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Реконструкція / Фасадні роботи: види, які матеріали використовуються

Фасадні роботи: види, які матеріали використовуються

Фасадные работы

Модернізація, ремонт і будівництво будинків обов’язково закінчуються їх зовнішнім оформленням. Сучасні матеріали здатні підвищити показники звукопоглинання, термозахист будь-якої будівлі, захистити внутрішні приміщення від перепаду температур, сонячного світла, вітру. Огороджувальні каркаси стають відмінним захистом ще й від гризунів, комах.

Види фасадних робіт

Фасадні будівельні роботи в Київській області довіряють досвідченим спеціалістам. Вони працюють на великій висоті, виконують поставлені завдання за допомогою спеціального обладнання, підвісних конструкцій. Майстри мають спеціальні допуски, виконують:

 • Фасадні роботи та нанесення фасадної штукатурки. Штукатурять поверхні, зведені з цегли, панелей, блоків. Попередньо поверхню очищають від старого покриття, грунтують. Склад наносять тонким і рівномірним шаром. Задіють тільки склади, призначені для зовнішнього застосування. Оштукатурювання відносять до декорування.
 • Роботи з утеплення фасаду. Вся Україна утеплює житлові, комерційні, промислові об’єкти. Це вкрай необхідно для підвищення енергоефективності. Спеціалістам замовляють утеплення пінопластом, чому передує гідроізоляція, гідрофобізація поверхонь.

В останньому випадку стіни покриють захисними засобами, які попереджають проникнення вологи. Наступний етап – герметизація всіх стиків, швів, місць примикань. Останнім йде монтаж листів утеплювача на основі пенополіпропіленових плит.

Стіни армують, після чого утеплюють, штукатурять, грунтують, фарбують. Реставрація може включати і облаштування балконів, лоджій, терас, еркерів, колон, арок, інших елементів.

Оздоблення фасаду: види

Компанія підходить до виконання поставленого завдання з усією відповідальністю. Представники разом із замовником підбирають відповідний будматеріал, попередньо оцінюють стан конструкції, при необхідності проводять ремонт. За бажанням клієнта будуть виконані:

 • Металеве оздоблення фасаду. Вибирають сталеві листи – металочерепицю. Часто товщина сягає 0,55-0,7 мм. Вони пожежобезпечні, ударостійкі (витримують до 50 кг/см), стійкі на вигин. Для виробництва нерідко вибирають оцинковану сталь, нержавійку, алюміній, метал з полімерним покриттям. Монтувати таку продукцію повинні професіонали з досвідом. Майстри підготують обрешітку з алюмінієвих або дерев’яних профілів, але перед цим утеплять будинок.
 • Оздоблення фасаду декоративною штукатуркою. Популярна продукція, залишається однією з традиційних. Найчастіше застосовують акриловий або силіконовий розчин. Перший відноситься до недорогих і довговічних. Силіконовий дорожчий, але позбавлений повністю явних недоліків. Силікон не боїться вологи, служить тривалий час без втрати первинних характеристик.

Замовляють у спеціалізованій компанії і скління фасаду, що дозволить оформити будову в сучасному стилі, захистити її від негоди, але забезпечити безперешкодне проникнення світла. Панорамне скління використовується в елітних багатоповерхівках, бізнес-центрах, в автосалонах, адміністративних та інших об’єктах.

Монтаж фасадів

Професіоналам довіряють і альтернативні варіанти оформлення. До таких відносять:

 • Монтаж фасадних термопанелей під цеглу. Порівняно новий, але ефективний метод оформлення. Поєднує зовнішній красивий шар і утеплює внутрішній.
 • Монтаж фасадної панелі під штукатурку. Фіксують до основи за допомогою металевого або дерев’яного каркаса. Рекомендовано використовувати перший – він прослужить довше.

Буде зроблений і монтаж вентильованих фасадів, які набули великого поширення при будівництві багатоповерхівок.

Також вам може бути цікаво:

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам