м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Ремонт

Внутрішній ремонт будинків

Кожен ремонт – серйозна робота, причому ще на стадії планування. Незначних дрібниць в ремонті бути не повинно, оскільки, приміром, одна, неакуратно встановлена, розетка не лише зіпсує вид, але і стане проломом у безпеці електричній мережі квартири.

Як замовити ремонт і отримати ціну?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом в ремонті і будівництві, для отримання цінового діапазону при індивідуальному ремонті, ми рекомендуємо заповнити форму звортнього зв’язку. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту.

Фахівці нашої компанії швидко та якісно виконують будь-який вид ремонту і після себе залишають чистоту. Незалежно від обсягу, кожен об’єкт для нас – відповідальне ставлення до роботи. На ринку Києва і області така послуга дуже затребувана, оскільки вже устоялася думка про те, що у професійної команди будівельників це вийде якісніше, швидше і надійніше.

Класифікація ремонтних робіт

Існуюча сьогодні детальна класифікація ремонту – закономірність двох останніх десятиліть, оскільки на будівельному ринку з’явилися нові матеріали, технології, сучасний інструмент і навіть тенденції у дизайні.

Види ремонту:

  • косметичний;
  • капітальний;
  • євроремонт;
  • дизайнерський;
  • частковий;
  • екоремонт.

Оскільки абсолютно точного визначення немає, вказані у списку види ремонту можна об’єднувати або вводити їх підвиди.

Косметичний ремонт

Проводити його можна із заміною деяких обробних матеріалів або без них. Це невеликий обсяг робіт, в результаті яких можна “освіжити” зовнішній вигляд приміщення. Багато людей з успіхом проводять такий ремонт самостійно, але, як правило, це затягується і пов’язане з багатьма незручностями.

Капітальний ремонт

Він також може бути, як простий, так і складний. Під час такого ремонту шляхом знесення перегородок і стін (крім несучих стін) проводиться перепланування приміщення. Також це може торкнутися системи водопостачання, перенаправлення каналізації, посилення потужності електромереж та інші складні роботи.

Євроремонт

Даний вид з’явився сам по собі, завдяки появі більш якісних і яскравих будівельних матеріалів та технологій. Як показала практика, це не завжди пов’язано з високою якістю самого ремонту, особливо якщо матеріали використані недорогі, а кваліфікація будівельників залишає бажати кращого. Але термін “євроремонт” все-таки прижився.

Дизайнерський ремонт

Такий тип ремонту однозначно можна назвати індивідуальним, оскільки існує він в єдиній реалізації, адже створюється під конкретний проект. Часто такий ремонт пов’язаний з повною реконструкцією приміщення. Задоволення це не з дешевого сегмента, зате і результат відповідає витраченим грошам.

Частковий ремонт

Проводиться він в разі потреби щось доробити, переробити або терміново усунути вади, що несподівано з’явилися. Такий ремонт має свої складності, тому не рекомендується виконувати його самостійно. Частковий ремонт завжди вимагає точності, акуратності і повної відповідності вже існуючому дизайну без необхідності втручатися в нього глобально!

Екоремонт

Критерії даного виду ремонту:

  • Використовувані матеріали, єднальні речовини і фарби, проходячи усі стадії від їх виробництва, використання і до утилізації, абсолютно нешкідливі для людини;
  • Виробництво подібних матеріалів не є енергоємним або шкідливим;
  • Робота з такими матеріалами вимагає не лише знань, але і відмінних навичок і чітких дій, оскільки часто вони поводяться непередбачувано.

При цьому дотримується вся сучасна естетика та дизайнерська ідея.

Приведений список не повний, оскільки є ще такий вид ремонту як реконструкція, коли змінюється статус приміщення (наприклад, при переведенні житла в нежитлове і навпаки). Це також вимагає знань і кваліфікації.

Для проведення успішного ремонту будь-якого виду наша компанія має все необхідне: технічну базу, якісні матеріали, унікальні дизайнерські ідеї і великий досвід кваліфікованого персоналу.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }