м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Що таке типовий проект? Все про типовий проект

Що таке типовий проект? Все про типовий проект

типовой проект дома

Масове будівництво нових житлових кварталів, населених пунктів країни сприяє тому, що забудовники часто використовують типові проекти для проектування приватних будинків та інших споруд. Основна відмінність типових проектів полягає в тому, що головні його параметри мають спрямованість на певний клімат району забудови, в тому числі:

  • Для холодних кліматичних районів;
  • Для південних кліматичних зон;
  • Для територій з помірним кліматом.

Типові проекти призначаються для багаторазового застосування. Тому вони повинні відповідати рівню сучасної індустрії та економіці будівельної галузі. Вимоги до типового проекту такі, що його функціональні, конструктивні та художньо-естетичні характеристики повинні бути на високому професійному рівні.

У типових проектах не передбачається врахування рельєфу території забудови. Тому, від умовно прийнятого рівня землі (горизонтальна площина), рівень, так званого чистої підлоги на першому поверсі будівлі, що будується, закладається в проект на певній висоті.

Для практичного використання типового проекту при будівництві приватного будинку чи котеджа в документацію необхідно внести відповідні поправки з урахуванням конкретних умов будівництва окремо взятого об’єкта. Коригування типових проектів виконується на етапі розробки робочих креслень. Зміни і поправки в цих випадках, в першу чергу, стосуються цоколя і фундаменту будівлі. При цьому, визначається і враховується рельєф ділянки споруди, а також специфіка геологічних особливостей землі.

Якщо рівень землі навколо будівлі має значні перепади, то, під певними частинами будівлі повинно бути передбачено будівництво підвального або цокольного поверхів. При цьому входи в будівлю, що будується, повинні бути ув’язані з рівнем землі. Така робота по прив’язці типового проекту до умов конкретного об’єкта є необхідною і обов’язковою для забезпечення безпеки і довговічності експлуатації будівлі.

Купити і використовувати типовий проект завжди вигідніше, ніж замовляти індивідуальний варіант у архітекторів. По-перше, це обійдеться значно дешевше, а по-друге, це прискорить і навіть здешевить процес будівництва, так як типові документи проекту вже заздалегідь виконані професійними розробниками, а асортимент матеріалів уніфікований.

Внести необхідні поправки в типовий проект нескладно, і не вимагає багато часу. Придбання типового проекту для будівництва дому є вигідним рішенням для кожного.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам