м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Проекти будинків з газобетону/газоблоку

Проекти будинків з газобетону/газоблоку

Проекты домов из газобетона

Заміська нерухомість – справжня мрія жителів мегаполісів. Тут можна проводити вільний час або постійно жити. Майбутні власники звертаються до досвідчених професіоналів, яким доручають побудувати будинок під ключ з якісних матеріалів, нерідко комбінованих – з газоблоку і дерева. Вони досить легкі, але дуже міцні і практичні. Зводять нові об’єкти в мінімальні терміни, а служать вони новим господарям мінімум кілька десятиліть.

Проекти будинків з газобетону

На вибір замовникам запропоновані різноманітні проекти будинків із газобетону з мансардою. Вони відповідають чинним нормам, вимогам. Інженери-проектувальники в процесі розробки використовують газоблоки, враховуючи такі особливості:

 • Теплове розширення при нагріванні;
 • Усадку після висихання;
 • Щільність кладки;
 • Показник теплоємності;
 • Взаємодія із конструкціями з металу;
 • Особливості впливу на навколишнє середовище.

Складні і прості проекти будинків з газобетону 7 на 9 та інших параметрів створюють тільки після збору важливої ​​інформації. Архітектори та інженери збирають всю необхідну документацію, надають план фасаду для подачі в архітектурне бюро. У стандартні проекти фінських будинків з газобетону 12 на 12 входить пакет креслень, що складається з розділів:

 • Архітектурний. Представлені дані про елементи декору, кольорового оформлення фасадів.
 • Будівельний. Детально викладені дані про поверхи, елементи кладки, фундамент, покрівлю, стіни, перегородки, обробку, місця закладки та облаштування технічних отворів для прокладення комунікацій.
 • Конструктивний. Часто в складі будкомплекту креслень, але може бути виконаний окремо. Склад: вузли кріплення, деталізація різних складних конструкцій, дверні, віконні прорізи, сходи і прольоти, ін.
 • Інженерний. У комплекті такі підрозділи: електрика, зв’язок, водопостачання, водовідведення, каналізація, вентиляція, система опалення.

Доповнюють комплект відомості матеріалів, специфікація обладнання, які необхідні для зведення, облаштування, оформлення об’єкта.

Проектування будинків, довіряють висококваліфікованим спеціалістам «KCK HOUSE», які вибирають сучасний будматеріал для роботи. Блок складається з пористого бетону з кремнеземистими наповнювачами або мінеральних в’яжучих речовин. Для зведення житлових будівель купляють готові блоки, виготовлені в заводських умовах. Саме в такому вигляді вони поступають на будівельний майданчик.

Одноповерхові будинки з газобетону

Проекти невеликих одноповерхових будинків з газобетону з кошторисом до 120 кв. м. складають після огляду місцевості. Будівлі можуть бути різноманітними. Площа обмежена тільки розмірами ділянки. Велику нерухомість можна звести лише на просторій території. Індивідуальні і типові проекти одноповерхових будинків з газобетону до 100 м2 включають певні приміщення (зону для відпочинку, кухонну зону, вітальню, коридор, санвузол). Часто є підвал, тераса, цоколь, балкон, лоджія, гараж, тощо.

Вивчати проекти і ціни одноповерхових будинків з газобетону з односхилим дахом до 100 м2 рекомендовано на сайті спеціалізованої компанії «KCK HOUSE». Тут запропоновані варіанти:

 • З трьома кімнатами. Ідеально підходять для сім’ї з 3-5 чоловік. Таку будівлю легко оформити, меблювати, тут можна проводити канікули, відпустку, приїжджати в теплу пору року, використовувати для постійного проживання.
 • Гаражем, терасою. Спальні найчастіше розміщують в одному крилі, щоб тут було комфортно сім’ї. Можна відокремити місця для відпочинку дорослих від дитячих, ігровим тамбуром, санвузлами.
 • Мансардою. Надана особлива схема зонування. Спальні розташовані в основній частині, внизу – приміщення денного перебування.

Планування може бути простим або унікальним – за бажанням. Фронтальні вікна забезпечують хороший рівень освітлення.

Проект двоповерхового будинку з газобетону

Проекти двоповерхових будинків 8х8 м з газобетону – поширене типове рішення, яке ідеально підходить для проживання. 2 поверха дозволять з комфортом розміститься всім членам родини. Формат може бути і іншим – 6х6, 10х8, тощо. Переваги в тому, що газоблочні споруди, зведені на ґрунтовному, міцному фундаменті, можуть займати будь-яку наявну територію.

Готовий проект двоповерхового будинку з газобетону нерідко включає просторий балкон або лоджію. Особливу увагу прикуто до дизайну. Клієнт зможе вибирати заздалегідь покриття для будь-яких поверхонь.

Ціни на проекти будинків з газобетону

Досвідчені майстри «KCK HOUSE» складають будь-який проект бюджетного будинку з газобетону 8х12. Форма може бути різною, як і кількість житлових, загальних, господарських, санітарних кімнат. Для реалізації компанія зможе запропонувати безкоштовний проект будинку з газобетону з кошторисом. Такі представлені на офіційному сайті.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам