м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Проекти будинків з цегли: типові проекти будинків

Проекти будинків з цегли: типові проекти будинків

Проекти будинків з цегли: типові проекти будинків

Індивідуальні та готові типові проекти сучасних будинків на 150-200 м2 або 100 м2, цегляних котеджів з терасою відносять до класики малоповерхового домобудівництва. Зводять їх з самого практичного, популярного матеріалу. Будівлю на 1 або 2 поверха можна вважати оптимальною за рівнем ціни, зручності, комфорту. Довіряють настільки складну роботу KCK HOUSE, в каталозі компанії можна вивчити фотографії, ескізи котеджів.

Проекти цегляних будинків

Новий проект на цегляний будинок в 1 поверх включає кілька складових. У складі документи, які містять важливу інформацію про будматеріали. Додатково спеціалісти додадуть відомості, які дозволять не тільки виконати покроково всі процеси, а й пройти державну реєстрацію. Професіонали зможуть запропонувати вже створений проект цегляного будинку з мансардою та гаражем з додатковим коригуванням на вимогу. План при необхідності переглядають, вносять правки по конкретним уподобанням замовника. Його можуть скласти індивідуально, взявши до уваги:

 • Розміри, розташування, нахил ділянки;
 • Місця розташування траси, заїзда, транспортної розв’язки;
 • Глибини залягання грунтових вод.

Будівництво цегляних будинків з підвалом або без можуть відрізнятися, якщо грунт глинистий, піщаний, нестійкий, сипучий. Щоб зміцнити грунт, ретельно готують основу (монолітний фундамент в такому випадку не використовують). Вибір проводять між плитною і стовпчастою ​​конструкціями. Попередньо складають схему, в яку вписують положення житлових, господарських, інших будівель. Відзначають також положення септика, колодязя, свердловини, тощо.

Проект одноповерхового цегляного будинку

Щоб забезпечити максимальний комфорт, належний рівень безпеки, проект на одноповерховий будинок з цегли довіряють професіоналам. Їм належить визначити кількість, розташування і габарити житлових, нежитлових приміщень. Всі дані фіксують в документації, а наявні нюанси вимагають ретельного опрацювання. Архітектор обов’язково прислухається до думки замовників, але дотримується затверджених правил, норм.

Якщо передбачений тільки один ярус, важливо правильно розподілити корисну площу, щоб вистачило місця для кухонної зони, санвузла, гардеробної, коридорів і прохідних приміщень, тощо.

Найчастіше клієнти вибирають проект одноповерхового будинку з цегли 10х12 з 3 спальнями. Він має традиційну прямокутну форму. Частим атрибутом споруди стає цоколь, покрівля нерідко висока. Не менш популярний і проект цегляного одноповерхового будинку 6х8 метрів. Його можна розширити за рахунок невеликої або просторої прибудови. Часто до будинку примикає гараж. Планування найчастіше типове: веранда, кухня, туалет ванна, особистий простір.

Проект двоповерхового цегляного будинку

Нерідко саме проект цегляного двоповерхового будинку стає єдино вигідним рішенням, особливо коли параметри ділянки не дозволяють розширити конструкцію. Стандартно особисті кімнати розміщують на другому ярусі, тут знайдеться місце і для робочого кабінету, бібліотеки, ігрової.

Передбачається, що в проекті двоповерхового будинку з цегли від 100 м2 – їдальня, передпокій, зал, вбиральня будуть внизу.

Відмінним вибором буде і будівля з мансардою. Планування включає вітальню, 3 спальні, 2 санвузли, кухню. Площі цілком достатньо, щоб облаштувати велику вітальню і простору їдальню.

Купити проект будинку з цегли

Перед початком будь-якого процесу необхідно скласти бюджет і замовити проект на будинок з цегли. Крім придбання будматеріалів і оплати роботи майстрів, необхідно виділити кошти на розчищення, вирівнювання місцевості, послуги топографа, оренду бурильного обладнання, проведення інженерних комунікацій. При складанні плану архітектори радять визначати розміри споруди з урахуванням перспективи. Це дозволить запастися додатковим простором на випадок появи нових членів сім’ї та приїзду гостей.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам