м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок із цегли

Будівництво цегляних будинків

Будинок із цегли

Команда фахівців KCK House візьме на себе будівництво одноповерхових, двоповерхових заміських будинків з цегли, включаючи земельні роботи і укладання фундаменту, зведення стін і перекриттів. Особливу увагу ми приділяємо зовнішній і внутрішній обробці, так як ці пункти мають індивідуальні переваги наших клієнтів. Стіни зроблені з цегли вважаються еталоном міцності і довговічності вже безліч років, не дивлячись на стрімке завоювання ринку більш дешевими матеріалами. А для тих, хто надає перевагу «all inclusive» або будівництво будинків з цегли під ключ, крім вищевказаних послуг, Ви так само отримуєте:

  • Монтаж покрівлі будь-якого типу;
  • Системи опалення та водопостачання;
  • Системи вентиляції та кондиціонування;
  • Монтаж дверних і віконних блоків.

Конкуруюча ціна за 1 м2 і повна вартість будівництва цегляного будинку, вже після першого контакту з представником компанії KCK House. Всі тонкощі, які дозволять Вам розібратися і визначитися, повнотілу або пустотілу брати цеглу для зовнішньої частини стіни, наприклад. Остання краще, оскільки повітряні камери всередині зіграють роль додаткової термоізоляції. Ми гарантуємо якісну організацію роботи, своєчасний підвіз матеріалів і контроль за ходом виконання всіх робіт. Будівництво цегляних будинків і котеджів під ключ, вже сьогодні. Зверніться до нас і отримаєте персональну консультацію, яка включає в себе виїзд нашого фахівця на об’єкт, розрахунок вартості та кошторис на будівництво будинку з цегли.

Скільки коштує побудувати цегляний будинок під Києвом

Наша компанія дотримується принципу створення ідеальної атмосфери і затишку для життя наших клієнтів, які вирішили побудувати цегляний будинок в Києві. З проектами такого типу зручно працювати ще на стадії проектування, визначаючи спроможності несучих стін. Більш того, цегла дає колосальний простір для творчості: колір, форма, стиль. Очевидні переваги даного матеріалу досить фундаментальні:

  • Універсальність;
  • Пожежна безпека;
  • Безліч різновидів, з яких легко підібрати ідеальну для Вашого проекту;
  • Довговічність.

З метою повної відповідності ідеї на момент новосілля, ми проводимо детальні обговорення і консультації з клієнтом, відповідаючи на безліч питань: хто забезпечує гарантію повної відповідності проекту? Що може прискорити будівництво? Скільки коштує побудувати будинок з цегли під ключ?

З огляду на побажання клієнта, площа і планування майбутньої будови нашими фахівцями визначається ціна 1м2 і повна вартість будівництва цегельного будинку ще до початку основних робіт. Не залишайте без відповіді питання за скільки можна побудувати цегляний будинок в Києві і передмісті – отримаєте відповідь у компанії KCK House.

Якісний цегляний будинок під ключ

Перед початком будівництва наші фахівці особливо ретельно працюють над грунтом, визначаючи його стан з урахуванням поверховості проекту. Оскільки матеріал є досить міцним і витримує колосальні навантаження, це дає можливість будувати не тільки цегляні одноповерхові будинки, але і багатоквартирні висотки, адміністративні будівлі, готелі, бази відпочинку, ресторани, церкви і багато іншого. Однією з головних переваг цегляного будинку є надійність. Ваш будинок – Ваша фортеця. KCK House – Ваш вибір. Ми проектуємо, плануємо і будуємо цегляний будинок Вашої мрії.

Інтер’єри наших будинків:

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }