м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок із цегли

Будівництво цегляних будинків

Будинок із цегли

Компанія KCK HOUSE пропонує послуги з будівництва одноповерхових, двоповерхових будинків з цегли, включаючи фундамент, зведення стін, перекриттів та земельні роботи. Особливу увагу ми приділяємо зовнішньому і внутрішньому оздобленню. Стіни побудовані з цегли вважаються еталоном міцності і довговічності вже багато років. Для клієнтів, які бажають замовити будівництво цегляного будинку під ключ, ми пропонуємо:

  • Монтаж покрівлі будь-якого типу;
  • Системи опалення та водопостачання;
  • Системи вентиляції та кондиціонування;
  • Монтаж дверних і віконних блоків та ін.

Вартість цегляного дому

Матеріал будинку Коробка Коробка + фасад Коробка под ключ Детальніше
Цегла від 348 $/м2 від 502 $/м2 від 570 $/м2 ➠ Що входить у вартість

Матеріал будинку Коробка
Цегла від 348 $/м2

➠ Що входить у вартість

Конкуруюча ціна за 1 м2 і повна вартість будівництва цегляного будинку, вже після першого контакту з представником компанії KCK House. Всі тонкощі, які дозволять Вам розібратися і визначитися, повнотілу або пустотілу брати цеглу для зовнішньої частини стіни, наприклад. Остання краще, оскільки повітряні камери всередині зіграють роль додаткової термоізоляції. Ми гарантуємо якісну організацію роботи, своєчасний підвіз матеріалів і контроль за ходом виконання всіх робіт. Будівництво цегляних будинків і котеджів під ключ, вже сьогодні. Зверніться до нас і отримаєте персональну консультацію, яка включає в себе виїзд нашого фахівця на об’єкт, розрахунок вартості та кошторис на будівництво будинку з цегли.

Скільки коштує побудувати цегляний будинок під Києвом

Наша компанія дотримується принципу створення ідеальної атмосфери і затишку для життя наших клієнтів, які вирішили побудувати цегляний будинок в Києві. З проектами такого типу зручно працювати ще на стадії проектування, визначаючи спроможності несучих стін. Більш того, цегла дає колосальний простір для творчості: колір, форма, стиль. Очевидні переваги даного матеріалу досить фундаментальні:

  • Універсальність;
  • Пожежна безпека;
  • Безліч різновидів, з яких легко підібрати ідеальну для Вашого проекту;
  • Довговічність.

З метою повної відповідності ідеї на момент новосілля, ми проводимо детальні обговорення і консультації з клієнтом, відповідаючи на безліч питань: хто забезпечує гарантію повної відповідності проекту? Що може прискорити будівництво? Скільки коштує побудувати будинок з цегли під ключ?

З огляду на побажання клієнта, площа і планування майбутньої будови нашими фахівцями визначається ціна 1м2 і повна вартість будівництва цегельного будинку ще до початку основних робіт. Не залишайте без відповіді питання за скільки можна побудувати цегляний будинок в Києві і передмісті – отримаєте відповідь у компанії KCK House.

Якісний цегляний будинок під ключ

Перед початком будівництва наші фахівці особливо ретельно працюють над грунтом, визначаючи його стан з урахуванням поверховості проекту. Оскільки матеріал є досить міцним і витримує колосальні навантаження, це дає можливість будувати не тільки цегляні одноповерхові будинки, але і багатоквартирні висотки, адміністративні будівлі, готелі, бази відпочинку, ресторани, церкви і багато іншого. Однією з головних переваг цегляного будинку є надійність. Ваш будинок – Ваша фортеця. KCK House – Ваш вибір. Ми проектуємо, плануємо і будуємо цегляний будинок Вашої мрії.

Інтер’єри наших будинків:

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам