м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Покрівля / Покрівельні роботи: замовити, ціни, вартість

Покрівельні роботи: замовити, ціни, вартість

Покрівельні роботи: замовити, ціни, вартість

Від грамотного облаштування покрівлі залежить, наскільки тепло буде в будинку. Правильно сконструйований будинок з плоским дахом дозволить уникнути протікання та втрати герметичності. Від пошкодження даху в надійних будинках, інші елементи не руйнуються.

Спеціалісти нашої компанії можуть якісно і надійно встановити конструкцію з різних матеріалів.

Покрівельні роботи: від чого залежить вартість? Ціни на монтаж

Перший фактор, що впливає на розцінки – площа. У прайс-листі на покрівельні роботи вказана ціна за квадратний метр. Чим більше площа, тим дорожче.

Щоб дізнатися, від чого залежить вартість покрівельних робіт, вивчіть фактори:

 • Складність дизайну. За інших однакових умов двосхила конструкція в Україні обійдеться набагато дешевше мансардного, многоскатной або вальмовой. Додатково збільшать ціну різні отвори для вентиляції, сходи і вікна.
 • Необхідність у додатковій ізоляції, зміцненні каркаса, висота будівлі та клімат.
 • Складність конструкції. Цей фактор впливає на збільшення витрат матеріалів. Чим більше нарізки, тим більше кількості відходів. Підвищується кількість аксесуарів для захисту вразливих місць на поверхні.
 • Характеристики кроквяної системи. Чим об’ємніше проект, тим більше грошей буде потрібно викласти за каркасну систему.
 • Матеріал. На ціни на покрівельні роботи впливає тип матеріалу. Металочерепиця без утеплювача обійдеться дорожче бітумної черепиці.

Вартість даху за квадратний метр

Вартість даху з металочерепиці буде залежати від того, чи потрібен утеплювач. Конструкція з металочерепиці включає в себе обрешітку, стропіли, гідроізоляцію та додаткові деталі. Крім утеплювача (як правило, з мінеральної вати) в покрівлі другого типу буде пароізоляція. На вартість впливатиме необхідність в додаткових роботах. Якщо потрібна установка конструкцій для утримання снігу, підшивка звисів і водостоків, за це доведеться доплатити окремо, а ціна на будівництво даху дещо зросте.

Капітальний ремонт в Києві або заміна старого покриття зазвичай має на увазі розбирання, установку нового покрівельного пирога, обрешітки та укладання листів. Уважно вивчіть в прайс-листі, що з перерахованого вище входить в стартову ціну, а за, що потрібно доплата. Ці фактори можуть вплинути на вартість квадратного метра покрівлі, даху.

Перед тим, як почати ремонт будинків і замовити заміну покрівлі, подумайте про повний перелік реалізованих задач. Потім ви можете озвучити їх нашим працівникам, які складуть кошторис. Після узгодження кошторису і повної ціни ви вкладаєте з нами договір. Команда «KCK HOUSE» виконує всі обумовлені в ньому дії. Після прийняття результатів, ви підписуєте акт виконаних робіт, чим підтверджуєте, що всі завдання були вирішені якісно і своєчасно.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам