м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Технології / Штукатурка короїд: види і переваги

Штукатурка короїд: види і переваги

Штукатурка короїд: види і переваги

Короїд – один з найбільш затребуваних видів будівельних матеріалів, завдяки безлічі переваг часто використовується як для зовнішніх, так внутрішніх ремонтних робіт.

Що таке штукатурка короїд

Своєю назвою оригінальний обробний матеріал зобов’язаний особливій ​фактурі. Численні смужки, борозенки і ямки імітують сліди проживання однойменних жуків-шкідників. Такий ефект досягається завдяки додаванню частинок мінералів різних розмірів. Виглядає така обробка солідно та привабливо, може застосовуватися для бетонних, цегляних, кам’яних, дерев’яних стін.

Залежно від проектів будинків, декоративне покриття короїд для фасаду може бути різних кольорів. В залежності від уподобань чи задумки дизайнера, підбирається розмір входящих частинок.

 

Види штукатурок короїд

Будь-який такий продукт містить невеликі камінчики. Як гранул різні виробники можуть використовувати мармурову або мінеральну крихту, фракцією від 0,1 до 3,5 міліметрів. Для підвищення в’язкості і зчіпних характеристик додають полімери або спеціальні мінеральні наповнювачі.

Існує кілька основних різновидів таких оздоблювальних будматеріалів, що відрізняються за властивостями, техніками виконання і вартістю. У продажі можна знайти фактурні, структурні, венеціанські та інші варіанти.

За складом розрізняють мінеральні, силікатні, силіконові, акрилові продукти. Суха штукатурка короїд розводиться водою в рекомендованих виробником пропорціях, безпосередньо перед використанням. Акрилова декоративна штукатурка короїд – вже готова до застосування суміш, розфасована в спеціальні ємності.

Існує така продукція, призначена для внутрішнього і зовнішнього користування.

Перевага декоративної штукатурки короїд

Такі суміші відрізняються доступною вартістю, швидкістю виконуваних робіт. Щоб отримати гарний декоративний візерунок, необхідно просто правильно розподілити масу по поверхні. Оздоблення стін короїдом має ряд і інших переваг. Серед них:

 • Безпека та екологічна чистота: відсутність у складі будь-яких шкідливих речовин;
 • Стійкість до перепадів температурних режимів, УФ-випромінюванням, механічних впливів;
 • Водостійкість;
 • Така основа не є середовищем для розвитку грибків або цвілі;
 • Вогнетривкість.

Оригінальна штукатурка короїд в інтер’єрі прекрасно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами. А завдяки незвичайному малюнку, який ніколи не повторюється, виглядає подібне покриття просто чудово.

Нанесення штукатурки короїд

Таке покриття може наноситися, як на оштукатурені, так і шпакльовані поверхні. Це досить складний та копіткий процес. Щоб отримати бажані результати, слід ретельно дотримуватися рекомендованої виробником інструкції. Витрата будматеріалу напряму залежатиме від його щільності, технології нанесення, товщини шару.

Для нанесення потрібні два основні інструменти: широкий шпатель і полутерок. Товщина шару, що наноситься повинна відповідати розмірам гранул, маса розтирається круговими, дощовими, хрестовими або іншими рухами, до отримання необхідного малюнка.

Зовнішня штукатурка короїд наноситься виключно в суху, не жарку, безвітряну погоду. Якщо використовується утеплювач, на стіну монтується спеціальна монтажна сітка.

Внутрішнє оздоблення фактурною штукатуркою короїд з кожним роком також стає все популярнішим. Для інтер’єрних робіт використовуються менші гранули. Так, як для приготування таких сумішей застосовується складний процес фільтрації, коштують вони дорожче.

Вже на висохлу основу можна наносити фарбу та різноманітні візерунки.

Також вам може бути цікаво:

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам