м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Фарбування цегляної стіни: важливо знати

Фарбування цегляної стіни: важливо знати

покраска кирпичной стены

Важливо пам’ятати, що в подальшому, позбавитися від фарби на цеглині неможливо. Тому ухвалення рішення пофарбувати цегляну стіну є дуже відповідальним кроком.

Якщо вам необхідно нанести фарбу на стіну з цеглини, то перед цим потрібно виконати певні підготовчі роботи. Передусім, стіна з цегляної кладки очищається від різних видів забруднення (жир, пліснява, бруд). Для цього використовується мильний розчин і спеціальні чистячі засоби для зняття плісняви. Після видалення слідів бруду, стіну промивають чистою водою. У тому випадку, якщо на стіні є які-небудь ушкодження (скол, вибоїна, тріщина) – вона зашпакльовується.

Надалі, коли після очищення і шпаклівки стіна висихає, на неї наносять грунтовку. Потім, стіну з цеглини можна фарбувати.

Підбір конкретного типу фарби, залежить від місця її застосування. Для зовнішніх фасадних поверхонь потрібно фасадні фарби, а для внутрішніх стін, застосовують интерьерную фарбу. Приклади робіт по розпису стін від дизайнерів Galina Povolyashko & Tamara Zlachevskaya можете подивитися на сторінці.

До числа інтер’єрних фарб відносяться

  • Вінілова фарба;
  • Акрилова фарба;
  • Мінеральна (цементна) фарба
  • Вододисперсійна фарба;
  • Силіконова фарба;
  • Масляна фарба.

Слід зазначити, що масляна фарба надає стінам певний блиск. Проте, вона дуже складна в застосуванні, і нині не користується популярністю серед споживачів. Для якісного фарбування цегляної стіни із зовнішнього боку приміщення, рекомендується використати облаштування розпилювача або фарбопульту. Усередині приміщення зручніше наносити фарбу на стіну за допомогою малярної кисті. Це може бути кисть, що має штучну якісну щетину (ширина від 6 до 10 мм).

Для нанесення на цегляну стіну граффіті трафаретного малюнка або для виділення швів між цегляною кладкою, застосовуються декілька видів інструментів:

  • Губки (для трафарету);
  • Тонкі кисті;
  • Балончики з фарбою (для граффіті).

Для створення рівного красивого забарвлення цегляної стіни, фарба наноситися в декілька шарів. Важливо пам’ятати, що в подальшому, позбавитися від фарби на цеглині неможливо. Тому ухвалення рішення пофарбувати цегляну стіну є дуже відповідальним кроком. Оновлення покриття фарбою знадобиться через певний період часу.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам