м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Фундаменти / Гідроізоляція фундамента: рулонна, бітумна

Гідроізоляція фундамента: рулонна, бітумна

Гидроизоляция фундамента

Гідроізоляція фундаменту відноситься до одного з ключових етапів будівництва, адже вона захищає бетонну основу від підмивання підземними та дощовими водами. Замовити роботи з гідроізоляції фундаменту для підвищення тривалого експлуатаційного терміну будь-якої споруди можна на офіційному сайті нашої компанії KCK HOUSE, що професійно займається будівництвом будинків в Києві. Досвідчені співробітники в найкоротші терміни виконують монтаж гідроізоляції під фундамент, користуючись при будівництві якісними і сучасними інструментами.

Скільки коштує послуга

Вартість гідроізоляції фундаменту за квадратний метр визначається використаними матеріалами та загальним масштабом робіт. Рекомендується вибирати не найдешевші компоненти для досягнення міцної і довговічної будівлі. Наші майстри відзначають, що для збільшення рівня надійності та запобігання потьоків поруч зі швами краще виконувати установку не менше, ніж в два шари. Після аналізу побажань клієнта і визначення необхідних послуг з гідроізоляції фундаменту ціна за кв.м буде сформована співробітниками. За розцінками матеріали і вартість гідроізоляції фундаменту в нашій компанії не перевищує середній ринковий показник.

Рулонний гідроізоляція для фундаменту

Наші професіонали виділили перелік відмінних рис при виборі гідроізоляції фундаменту рулонними матеріалами. Ізоляційне полотно виконано з надійної основи, що не піддається гниттю, для якого характерні наступні показники:

 • довговічність;
 • міцність;
 • стійкість до різних температур і деформацій;
 • водонепроникність та пружність.

Найбільш бюджетним варіантом для збереження високого рівня вологостійкості заміських будинків стане застосування рулонної гідроізоляції фундаменту.

Бітумна гідроізоляція фундаменту

Бітум і різні будматеріали, які виготовляються на його основі, користуються великою популярністю. Сучасна бітумна мастика для гідроізоляції фундаменту має наступні переваги:

 • морозостійкість;
 • еластичність;
 • стійкість до грибкових заражень;
 • в складі відсутні токсичні речовини;
 • однорідність.

Мастичні покриття – безшовні і ефективно захищають від води конструкції різного ступеня складності форм.

Гідроізоляція стін фундаментів

Для обмазувальної гідроізоляції фундаменту характерні полімер та цемент, що відрізняються за складом, але мають ідентичний принцип дії. Зазначений вид ізоляції покриває поверхню підстави конструкції захисною плівкою для захисту від впливу вологи. Горизонтальна, оклеєчна гідроізоляція фундаменту застосовується при вирівнюванні поверхні з подальшим наклеюванням компонентів з розігріванням мастики зовні будівлі.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам