м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування / Будинки в стилі шале: переваги стиля шале

Будинки в стилі шале: переваги стиля шале

Дома в стиле шале

Архітектурні рішення охоплюють широкий спектр напрямків. Є особливі стилі, які асоціюються із затишком, атмосферою відпочинку і заспокоєнням. Дачний будинок в стилі шале з терасою займає верхні позиції в рейтингу популярності комфортних рішень.

Такі будови вперше з’явилися в Альпах. Слово chalet перекладається як «хатина пастуха». Такі будівлі зводилися для укриття від негоди в горах. Як матеріали використовувалися натуральний камінь і деревина.

Сучасний проект каркасного будинку в стилі шале може кардинально відрізнятися від класичного варіанта. Замість дорогого каменю часто використовується цегла або газобетон. Але для внутрішнього облицювання кращим варіантом залишається дерево. Класичні будиночки мали невеликі вікна з дерев’яними рамами. Але природне освітлення критично важливо. Проект будинку шале з панорамними вікнами одне з найбільш затребуваних рішень. Ви зможете милуватися краєвидами, світанками і заходами.

Архітектори компанії KCK HOUSE створюють проекти будинків з урахуванням будь-яких вимог. Для нас не існує нездійсненних завдань.

Переваги будинків в стилі шале

Сучасні технології та матеріали дозволили удосконалити традиційний варіант. Будинки, зведені із застосуванням основних канонів chalet мають комплекс переваг:

 • Кам’яні будівлі довговічні. Але і будинок в стилі шале з цегли прослужить декільком поколінням. Другий або цокольний поверх з дерева надійно захищений від руйнівного впливу опадів дахом з великим виносом;
 • Особливості конструкції забезпечують енергоефективність без відмови від комфорту;
 • Важлива особливість стилю використання натуральних матеріалів. Будинок в стилі шале з бруса, цегли або каменю з дерев’яною внутрішньою обробкою екологічний. У ньому формує здоровий мікроклімат.

Вибір на користь цієї архітектурної течії дозволить отримати безмежний простір для реалізації унікальних дизайнерських знахідок. Незважаючи на обмежений перелік матеріалів, можливості для оформлення оригінального інтер’єру дуже широкі.

Побудувати будинок шале: довірте роботу фахівцям KCK HOUSE

Ми пропонуємо комплексні послуги. Наші майстри побудують будинок шале під ключ з урахуванням будь-яких вимог. Ми працюємо швидко та якісно. Будівництво будинків від KCK HOUSE здійснюється з повним дотриманням технологічних вимог і стандартів.

Всі види робіт виконуються майстрами нашої компанії. Це забезпечує клієнтам KCK HOUSE комплексні переваги:

 • Вигідна вартість;
 • Проект двоповерхового будинку в стилі шале або інші типи будівель реалізуються з максимальною точністю;
 • Зменшуються ризики втрат часу через накладки з виконанням різних етапів і затримок з постачанням матеріалів.

Для нас не важливо, наскільки масштабний об’єкт невеликий одноповерховий будинок в стилі шале або презентабельний котедж. Майстри KCK HOUSE працюють на совість. Ми будуємо надійне і комфортне житло, завжди перевершуючи найсміливіші очікування клієнтів.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

  Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами  Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

   Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

   Поверховість

   Цокольний поверх

   Площа

   Матеріал стін

   Віддаленість від Києва

   Коли плануєте будівництво


   Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

    Дайте відповідь на кілька питань

    Що проектуємо?

    Площа будинку/приміщення?

    Склад проекту:

    Склад дизайн проекту для приміщення:


    Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам