м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Ландшафт / Геотекстиль: навіщо потрібен і як використовувати

Геотекстиль: навіщо потрібен і як використовувати

геотекстиль

Якщо придбана вами ділянка під будівнитцво заміського будинку знаходиться в сухому місці, вам пощастило. Але в багатьох випадках, при високих грунтових водах, забудовнику слід серйозно поставитися до питання створення дренажної системи для відведення підземних вод. Геотекстиль – це саме те, що знадобитися в такому випадку.

Даний матеріал незамінний при спорудженні інверсійного типу дахів, який також дає можливість їх озеленення. Тому, щоб створити захисний бар’єр для теплоізоляційного матеріалу, полотно геотекстилю кладуть поверх гідроізоляції, між грунтом і водовідвідним шаром. Це роблять, щоб два останніх шари не змішувалися між собою. Якщо дотримані всі правила грамотного дренажу за допомогою геотекстилю, озеленена інверсійна покрівля буде довговічною і ефективної. Основу, на яку надалі наноситься покрівельний бітум, армують за допомогою щільного геоволокна.

Для того щоб запобігти забрудненню бетонною сумішшю гранул керамзиту, з якого покладена утеплюча підлога, теж використовують геотекстиль. Полотно також може слугувати для зміцнення стяжки. За допомогою геотекстилю можна успішно укріпити береги гребель, відстійники, дренажну систему підвалів. Його також можна використовувати як підстилку садових доріжок, так як полотно не дасть корінню дерев зруйнувати такі доріжки.

Що вибрати для дренажу

На вибір геотекстильного полотна прямо впливає тип матеріалу, з якого зроблена система дренажу. Геотекстиль, в основі якого знаходиться натуральне волокно, абсолютно не підходить для дренажної системи. Для дренажу з суміші гравію найкраще підійде термоскріплене геополотно. Голкопробивний геотекстиль відмінно підходить для системи з геокомпозитних матів.

Порада! Для того щоб найбільш ефективно відфільтрувати і відвести грунтові води від ділянки, в траншеї для водовідведення треба укласти дренажну трубу 110.

Знаючи про властивості ґрунту під ділянкою, ви можете грамотно підібрати тип геотканини. Від властивостей грунту залежить, наскільки щільною буде така тканина, а також з чого буде зроблений дренаж. При виборі геотканини враховують репутацію виробника, і надійність марки.

Які ще нюанси можуть вплинути на вибір полотна і спосіб укладання геотекстилю?

Для безперебійного функціонування дренажної системи, необхідно дотримання таких правил:

  • Дренаж укладається під нахилом;
  • При монтажі геотекстилю на дренаж, потрібно робити нахлест полотен від 10 до 50 см .;
  • Краї полотен зшивають або зварюють;
  • Поверх геотекстилю насипають шар піску.
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам