м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок із піноблоків

Будівництво будинків із піноблоків під ключ

будівництво будинків із піноблоків під ключ

Піноблок набирає цілком виправданої популярності серед забудовників і замовників. І це природно, адже даний матеріал володіє тими ж фундаментальними перевагами, що і газоблок, дерево або цегла при цьому зведення стін відбувається значно швидше і обходиться дешевше. Варто також звернути увагу на екологічність проектів компанії KCK House, особливо коли мова йде про будівництво недорогих дачних будинків з піноблоків. Наші фахівці створять для Вас конструкції бажаної форми, нададуть кілька варіантів дизайнерського рішення і дадуть відповідь на питання скільки потрібно грошей і як розрахувати кошторис на будівництво з піноблоку.

Частіше за інших існуючих матеріалів, саме піноблок використовують під час будівництва оздоровчих санаторіїв і дитячих установ, так як він не містить хімічних речовин, які б негативно впливали на здоров’я людини. До всіх переваг, Вас так само приємно здивує ціна будівництва одноповерхових заміських будинків з піноблоків. Для розрахунків необхідного обсягу будівельного матеріалу в м³, перемножуємо площу стін і товщину блоків. Отримавши відповідне значення в кубічних метрах визначаємо глибину фундаменту з урахуванням того, що піноблок легше аналогових матеріалів.

Для когось дорого, для клієнтів компанії KCK House будівництво приватних будинків і котеджів з піноблоків недорого. Універсальний матеріал, який виробляється шляхом змішування спеціальної піни, піску, цементу і води, забезпечує оптимальну вологість в приміщенні і комфортні екологічні умови для проживання.

Побудувати будинок з піноблоків недорого

Одним з найбільш вигідних рішень на сьогоднішній день буде побудувати одноповерховий будинок з піноблоків і переконатися у всіх перевагах самого будівництва і подальшої експлуатації стін з високоякісного матеріалу. Сам по собі піноблок невеликий (30×40×60 см), складається з спіненого бетону. Як правило сірого кольору і не дивлячись на відчутну вагу, блок не тоне у воді, вважається вогнестійким, так як на відміну від бетону не лопається і не розколюється при високих температурах.

Побудувати приватний будинок з піноблоків недорого під ключ дозволяє простота і швидкість кладки, а ще стандарти зазорів між правильними геометричними формами. Вони можуть становити не більше 3 мм, що допускає застосування спеціального клею замість цементно-піщаного розчину.

Скільки коштує побудувати будинок з піноблоку

Ви будете приголомшені, коли дізнаєтеся скільки коштує побудувати одноповерховий або двоповерховий будинок з піноблоків під ключ, адже цей порівняно новий на ринку, будівельний матеріал, набуває все більшої популярності в країнах Європи. З кожним роком все більша різноманітність технологій кладки піноблоку стала для наших фахівців і основою прийнятих рішень під час реалізації чергового проекту, і лягло в портфоліо виконаних робіт компанією KCK House.

В процесі вибору будівельних матеріалів, до уваги клієнта потрапляє безліч факторів, серед яких є маса тонкощів відомих завдяки досвіду. Наприклад товщина арматури для каркаса в значній мірі відіб’ється на тому, скільки буде коштувати побудувати будинок з піноблоку в Україні. Ми знаємо як і де прокласти гідроізоляцію у всіх приміщеннях такого типу, щоб запобігти надходженню вологи і з радістю обговоримо деталі, з Вами вже при першому контакті. Телефонуйте і наша команда наблизить Вас до здійснення задуманих планів в питаннях зведення власної нерухомості.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам