м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок із піноблоків

Будівництво будинків із піноблоків під ключ

будівництво будинків із піноблоків під ключ

Піноблок дуже популярний будівельный матеріал в Україні серед забудовників і замовників. Це зрозуміло, бо він має ті ж самі властивості, що і газоблок або цегла, але при цьому вартість дешевша.

Наші архітектори розроблять для Вас проект будинку та нададуть кілька варіантів дизайнерського рішення, менеджер KCK HOUSE чітко проконсультує по кошторисній документації по вашому проекту.

Частіше за інших існуючих матеріалів, саме піноблок використовують під час будівництва оздоровчих санаторіїв і дитячих установ, так як він не містить хімічних речовин, які б негативно впливали на здоров’я людини. До всіх переваг, Вас так само приємно здивує ціна будівництва одноповерхових заміських будинків з піноблоків. Для розрахунків необхідного обсягу будівельного матеріалу в м³, перемножуємо площу стін і товщину блоків. Отримавши відповідне значення в кубічних метрах визначаємо глибину фундаменту з урахуванням того, що піноблок легше аналогових матеріалів.

Вартість будинку із піноблоків

Матеріал будинку Коробка Коробка + фасад Коробка під ключ Детальніше
Піноблок ≈ 360 $/м2 ≈ 480 $/м2 ≈ 560 $/м2 ➠ Що входить у вартість

Матеріал будинку Коробка
Піноблок ≈ 360 $/м2

➠ Що входить у вартість

Для когось дорого, для клієнтів компанії KCK House будівництво приватних будинків і котеджів з піноблоків недорого. Універсальний матеріал, який виробляється шляхом змішування спеціальної піни, піску, цементу і води, забезпечує оптимальну вологість в приміщенні і комфортні екологічні умови для проживання.

Побудувати будинок з піноблоків недорого

Одним з найбільш вигідних рішень на сьогоднішній день буде побудувати одноповерховий будинок з піноблоків і переконатися у всіх перевагах самого будівництва і подальшої експлуатації стін з високоякісного матеріалу. Сам по собі піноблок невеликий (30×40×60 см), складається з спіненого бетону. Як правило сірого кольору і не дивлячись на відчутну вагу, блок не тоне у воді, вважається вогнестійким, так як на відміну від бетону не лопається і не розколюється при високих температурах.

Побудувати приватний будинок з піноблоків недорого під ключ дозволяє простота і швидкість кладки, а ще стандарти зазорів між правильними геометричними формами. Вони можуть становити не більше 3 мм, що допускає застосування спеціального клею замість цементно-піщаного розчину.

Скільки коштує побудувати будинок з піноблоку

Ви будете приголомшені, коли дізнаєтеся скільки коштує побудувати одноповерховий або двоповерховий будинок з піноблоків під ключ, адже цей порівняно новий на ринку, будівельний матеріал, набуває все більшої популярності в країнах Європи. З кожним роком все більша різноманітність технологій кладки піноблоку стала для наших фахівців і основою прийнятих рішень під час реалізації чергового проекту, і лягло в портфоліо виконаних робіт компанією KCK House.

В процесі вибору будівельних матеріалів, до уваги клієнта потрапляє безліч факторів, серед яких є маса тонкощів відомих завдяки досвіду. Наприклад товщина арматури для каркаса в значній мірі відіб’ється на тому, скільки буде коштувати побудувати будинок з піноблоку в Україні. Ми знаємо як і де прокласти гідроізоляцію у всіх приміщеннях такого типу, щоб запобігти надходженню вологи і з радістю обговоримо деталі, з Вами вже при першому контакті. Телефонуйте і наша команда наблизить Вас до здійснення задуманих планів в питаннях зведення власної нерухомості.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам