м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок з керамічних блоків

Будівництво будинків із керамічних блоків

Будинок з керамічних блоків

Керамоблок на ринку України з’явився через кілька років після виходу газоблоку. Керамічні блоки набагато тепліші, ніж звична всім цегла. Перші керамічні блоки в Україні були марки Wienerberger, які вироблялись в Польщі.

Компанія KCK HOUSE була одна з перших в Україні, хто перейняв цю новою технологію. Ми активно почали проектувати і будувати будинки з керамічних блоків. Деякі проекти, які раніше були побудовані нами з газоблоку, нові наші клієнти просили побудувати такі ж проекти, але з керамоблоків.

Керамоблок, як і газоблок, кладеться на теплий розчин, таким чином унеможливлються поява мостика холоду (промерзання).

Ціни на будиники із керамоблоків:


У команді KCK House працюють досвідчені інженери і архітектори, знання і вміння яких спрямовані до єдиної мети – втілити проект в реальність. Будь це котедж, приватний будинок або дача, в більшості випадків наші клієнти зупиняються на, порівняно новому типу матеріалів, і замовляють будівництво з керамічних блоків. Відбувається еволюція переваг до матеріалів, які мають, перш за все, енергозберігаючі функції. Займаючи гідне місце, в різних рейтингах серед великого асортименту будівельних матеріалів, керамблок так само дозволяє виконати проект в унікальному дизайні. Головною особливістю і відмінністю від цементних блоків або цегли залишається пориста структура, яка дозволяє під час будівництва використовувати значно менше скріплюючої речовини.

Ми будуємо будинок з керамічних блоків по ряду об’єктивних причин:

  • Економія тепла, електрики, газу в майбутньому для господаря;
  • Оптимальний час встановлення блоків, кожен з яких замінює 12 важких цеглин;
  • Завдяки пазів і гребенів, проводиться ідеальна підгонка стін і точні геометричні розрахунки.

Дрова, вугілля або газ будуть потрібні Вам в меншій кількості, а при установці додаткового обладнання з накопичення сонячного світла, можна скоротити майбутні витрати на електроенергію. Замовте будинок з керамічних блоків під ключ у компанії KCK House і дозвольте собі відпочити або зануритися в роботу, поки наші фахівці займаються реалізацією, можливо одного з кращих проектів у 2020 році.

Будинок з керамічних блоків

Ціна будинку з керамічного блоку мало чим відрізнятиметься від вартості такого ж будинку із цегли, проте за рахунок технологічних особливостей зведення стін, проект енергозберігаючого будинку обійдеться дорожче. Будинок з керамічного блоку не потребує додаткового утеплення зовнішніх стін, які мають неймовірні здібності витримувати до ста циклів замерзання і, в разі необхідності, навантаження міжповерхового перекриття. Всі вищевказані властивості керамоблока – результат виробництва з натуральної глини з додаванням дерев’яної тирси. У процесі випалу тирса вигорає, і на її місці в блоці утворюються порожнечі, завдяки яким даний будівельний матеріал володіє вищезгаданими властивостями.

Зв’яжіться з нашим фахівцем і дізнайтеся всі деталі про статус «Пасивний будинок», європейські шаблони архітектурних проектів, вартість кладки керамічних блоків, реальні терміни від дня заливки фундаменту до здачі в експлуатацію.

ІНТЕР’ЄРИ НАШИХ БУДИНКІВ:

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам