м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будинок з керамічних блоків

Будівництво будинків із керамічних блоків

Будинок з керамічних блоків

Керамоблок на ринку України з’явився через кілька років після виходу газоблоку. Керамічні блоки набагато тепліші, ніж звична всім цегла. Перші керамічні блоки в Україні були марки Wienerberger, які вироблялись в Польщі.

Компанія KCK HOUSE була одна з перших в Україні, хто перейняв цю новою технологію. Ми активно почали проектувати і будувати будинки з керамічних блоків. Деякі проекти, які раніше були побудовані нами з газоблоку, нові наші клієнти просили побудувати такі ж проекти, але з керамоблоків.

Керамоблок, як і газоблок, кладеться на теплий розчин, таким чином унеможливлються поява мостика холоду (промерзання).


У команді KCK House працюють досвідчені інженери і архітектори, знання і вміння яких спрямовані до єдиної мети – втілити проект в реальність. Будь це котедж, приватний будинок або дача, в більшості випадків наші клієнти зупиняються на, порівняно новому типу матеріалів, і замовляють будівництво з керамічних блоків. Відбувається еволюція переваг до матеріалів, які мають, перш за все, енергозберігаючі функції. Займаючи гідне місце, в різних рейтингах серед великого асортименту будівельних матеріалів, керамблок так само дозволяє виконати проект в унікальному дизайні. Головною особливістю і відмінністю від цементних блоків або цегли залишається пориста структура, яка дозволяє під час будівництва використовувати значно менше скріплюючої речовини.

Ми будуємо будинок з керамічних блоків по ряду об’єктивних причин:

  • Економія тепла, електрики, газу в майбутньому для господаря;
  • Оптимальний час встановлення блоків, кожен з яких замінює 12 важких цеглин;
  • Завдяки пазів і гребенів, проводиться ідеальна підгонка стін і точні геометричні розрахунки.

Дрова, вугілля або газ будуть потрібні Вам в меншій кількості, а при установці додаткового обладнання з накопичення сонячного світла, можна скоротити майбутні витрати на електроенергію. Замовте будинок з керамічних блоків під ключ у компанії KCK House і дозвольте собі відпочити або зануритися в роботу, поки наші фахівці займаються реалізацією, можливо одного з кращих проектів у 2020 році.

Будинок з керамічних блоків

Ціна будинку з керамічного блоку мало чим відрізнятиметься від вартості такого ж будинку із цегли, проте за рахунок технологічних особливостей зведення стін, проект енергозберігаючого будинку обійдеться дорожче. Будинок з керамічного блоку не потребує додаткового утеплення зовнішніх стін, які мають неймовірні здібності витримувати до ста циклів замерзання і, в разі необхідності, навантаження міжповерхового перекриття. Всі вищевказані властивості керамоблока – результат виробництва з натуральної глини з додаванням дерев’яної тирси. У процесі випалу тирса вигорає, і на її місці в блоці утворюються порожнечі, завдяки яким даний будівельний матеріал володіє вищезгаданими властивостями.

Зв’яжіться з нашим фахівцем і дізнайтеся всі деталі про статус «Пасивний будинок», європейські шаблони архітектурних проектів, вартість кладки керамічних блоків, реальні терміни від дня заливки фундаменту до здачі в експлуатацію.

ІНТЕР’ЄРИ НАШИХ БУДИНКІВ:

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам