м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Дизайн

Дизайн будинків та котеджів

Дизайн – велике поняття, де все відбувається на межі тонкого балансу справжнього мистецтва, психології, зручності і якості виконання навіть найпростіших будівельних і обробних робіт. Багатьма людьми поняття дизайну обмежується кольором стін, освітленням і розташуванням меблів, а такі дрібниці, наприклад, як висота розеток, кількість вимикачів, висота робочого столу на кухні і тому подібне не враховується, хоча це елементи технічного дизайну.

Як замовити індивідуальний дизайн будинку, котеджу?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом, в дизайні і будівництві, для отримання цінового діапазону при індивідуальному дизайні, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на розробку проекту в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Дизайн – широке поняття, де все відбувається на межі тонкого балансу справжнього мистецтва, психології, зручності і якості виконання навіть найпростіших будівельних і оздоблювальних робіт.

Багатьма людьми поняття дизайну обмежується кольором стін, освітленням і розташуванням меблів, а такі дрібниці, наприклад, як висота розеток, кількість вимикачів, висота робочого столу на кухні і т.п. не враховується, хоча це елементи технічного дизайну. Недостатня увага до таких далеких від високого мистецтва простим речам, якими ми користуємося автоматично, поступово викликає дискомфорт і роздратування.

Наш підхід до дизайну

На самому початку проекту ми задаємо замовнику величезнy кількість питань. Для кого-то це може здатися дивним, але ми ні на хвилину не забуваємо про те, що кожен новий ремонт – це не стільки задоволення наших професійних амбіцій, скільки майбутній комфорт, в якому довгі роки доведеться жити людям. Якщо клієнтові сподобається – амбіції прикладуться.

У створенні комфорту немає дрібниць

Замовник не завжди може чітко сформулювати те, чого очікує. Наприклад, у нього не завжди є час думати про буденні речі:

  • Де розташувати вимикач, щоб не треба було у взутті повертатися до кімнати, щоб вимкнути світло, коли йдеш;
  • Що станеться, якщо підняти або опустити рівень шафок на кухні, або як скоротити кілометраж, який намотує по ній господиня;
  • В якій частині кімнати краще встановити медіа систему, щоб насолоджуватися усіма її можливостями;
  • Як будуть включати світло маленькі діти, якщо вночі встануть в туалет;
  • Як раціонально використовувати обмежений простір балкона, щоб не перетворити його в сарай, і при цьому розмістити там багато речей не першої необхідності. А може і взагалі перетворити його в зону відпочинку;
  • Що необхідно зробити, щоб досягти гармонії архітектури приватного будинку і його внутрішнього оздоблення;
  • У чому відмінності створення інженерних мереж квартири і котеджу.

Це лише маленька частина комфорту самої звичайної сім’ї. Насправді нюансів у правильного дизайну величезна кількість. Саме тому багато запитань допомагає не тільки нам, а й самому замовнику більш детально зрозуміти, чого він чекає.

Радість для очей

Аспект естетики більш зрозумілий і визначений для замовника. Практично завжди він зможе сказати, якому стилю і коліру він віддає перевагу. Завдання наших дизайнерів привести до гармонії технічні і естетичні нюанси. Що це буде – хай тек, лофт, класика, еклектика, фен-шуй або будь-який інший стиль – вирішувати замовнику, і ми з’ясовуємо це дуже докладно.

Момент технічний

Попередня підготовка до майбутніх робіт займає багато часу і інтелектуальних ресурсів, але такий підхід завжди призводить до відмінного результату. Проект розраховується настільки точно, що на кожному етапі робіт не виникають додаткові питання, і ніщо не заважає закінчити його вчасно.

Ми складаємо найдетальніші кошториси з вказівкою артикулів будівельних і обробних матеріалів, підбираємо колекції, точно розраховуємо і навіть заздалегідь закуповуємо і зберігаємо їх на власних площах, щоб вони гарантовано були в наявності. Тому у нас є можливість заздалегідь прорахувати вартість ремонту будь-якої складності.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }