м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Введення об'єкта в експлуатацію

Введення об'єкта в експлуатацію

Після того, як будинок завершений, варто ввести його в експлуатацію. На будівництві процес не закінчується – перш, ніж заселитися, потрібно зібрати певні документи. Вводити в експлуатацію обов’язково будь-яку побудовану нерухомість – будь-то приватний котедж, багатоквартирний будинок або офіс.

Як замовити введення будівельного об’єкта в експлуатацію і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону на введення об’єкту в експлуатацію, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документації з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Введення об’єкта в експлуатацію

Після того, як будинок завершений, варто ввести його в експлуатацію. На будівництві процес не закінчується – перш, ніж заселитися, треба зібрати певні документи. Вводити в експлуатацію обов’язково будь-яку побудовану нерухомість – будь то приватний котедж, багатоквартирний будинок або офіс. Законодавство вимагає зареєструвати готовий житловий об’єкт як готовий до використання.

ісля спорудження нерухомості необхідно, щоб державні комісії переконалися у безпеці її заселення. Якщо новострой відповідає нормативним вимогам, а архітектурні рішення закінченого об’єкту нерухомості співвідносяться з проектом, то труднощів з видачею акту не виникне. Якщо виявляються недоліки, то робоча комісія встановлює термін, в який вони виправляються. На цю фазу фактично наважується можливість використання нової будови, тому такий дозвіл є украй важливим. Щоб Вам не довелося витрачати час збір довідок, підтверджень і звернення до комісій, фахівці KSKHouse зроблять це за Вас.

Цей юридичний етап є одним із завершувальних і оформляється безпосередньо після закінчення будівництва будівлі. Як і на попередніх процесах, вимагається знову сформувати пакет документів і зареєструвати їх. Якщо почати експлуатувати будинок до отримання офіційних паперів, то як і в випадку з дозволом на будівництво – це може спричинити штрафні санкції. Їх розмір залежить від того, чи є власник фізичною або юридичною особою.

Перелік документів для оформлення введення об’єкта в експлуатацію відрізняється, в залежності від категорії будинку. Чим вище категорія – тим більше паперів потрібно надати. Зазвичай отримання даного дозволу обмежується строком максимум 14 днів. Потім власникові видається акт державної комісії на введення будівлі в експлуатацію.

Якщо у Вас залишилися які-небудь питання – зв’яжіться з нами, і ми надамо Вам консультацію по юридичному оформленню документів і по інших етапів будівництва будинку. Ми допоможемо пройти Вам усі стадії узаконення нерухомості. Юристи KSKHouse візьмуть усі турботи з офіційними паперами на себе.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }