м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Технічний паспорт БТІ

Технічний паспорт БТІ

Важливий етап при будівельному процесі – отримання технічного паспорта БТІ. Він незамінний при реєстрації права власності на будинок або при введенні об’єкта в експлуатацію. Технічний паспорт відображає всі характеристики споруди і необхідний як на основне житло (квартира, будинок, котедж), так і на прилеглі до нього будівлі (гараж).

Як замовити технічний паспорт БТІ для будівництва будинку і отримати ціну?

KSK House – керуючись багаторічним досвідом, в технічних паспортах і будівництві, для отримання цінового діапазону на технічний паспорт БТИ для будівництва, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Технічний паспорт БТІ

Важливий етап при будівельному процесі – отримання технічного паспорта БТИ. Він незамінний при реєстрації права власності додому або при введенні об’єкту в експлуатацію. Технічний паспорт відбиває усі характеристики будови і потрібний як на основне житло (квартира, будинок, котедж), так і на будівлі (гараж), що примикають до нього. Вартість такого посвідчення будови залежить від загального метражу нерухомого майна (до 100 м2 або більше). Також цей документ потрібно для процесу приватизації житла.

У техпаспорті БТИ вказані усі ключові відомості про житлову площу і її детальний опис. Серед них:

  • поверховість
  • цільове призначення
  • кількість побудованих об’єктів і їх розташування
  • загальна площа земельної ділянки та площа забудови
  • інженерні мережі та їх розміщення,
  • повна адреса
  • дата реалізації проекту
  • план будинку за поверхами
  • паспортна інформація власника

Таким чином, такий юридичний документ є повноцінним інформаційним становищем про об’єкт нерухомості, з урахуванням всіх його детальних характеристик.

У разі перепланування будівлі або його реконструкції технічний паспорт БТІ доведеться переробити, так як для здійснення актів купівлі-продажу або ж дарування, інформація повинна бути актуальною. Для цього на ділянку викликають інженерного фахівця, який проводить заміри споруди по всім параметрам.

Скласти техпаспорт можна або в державній службі (Бюро Технічної Інвентаризації), або в приватній компанії, яка має ліцензію на надання такого роду послуг. За допомогою техпаспорта надалі здійснюється затвердження права власності на об’єкт нерухомості. Технічний паспорт – це законне визнання Вас власником будинку і його житлового стану.

Технічний паспорт – це законне визнання Вас власником будинку та його житлового стану.

Фахівці KSKHouse пропонують Вам оформлення техпаспорта і усіх інших юридичних паперів. Оперативно, не витрачаючи Вашого часу, ми готові узяти відвідування усіх інстанцій на себе і отримати потрібний документ в течії декількох днів. Вам залишається надати тільки свій паспорт, ідентифікаційний код і право власності на землю – а ми від Вашого імені вчинимо усі процедури, що вимагаються.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }