м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Технічний нагляд

Технічний нагляд

технічний нагляд від KCK HOUSE

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом, у технічному нагляді і будівництві, для отримання цінового діапазону на технічний нагляд при будівництві будинку, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту.

Інженер технагляду потрібний для контролю технічної частини будівництва, що дає можливість гарантувати надійність об’єкту. Такий фахівець незамінний, якщо Ви самі не є професіоналом в області будівництва. Він стежить за виконанням робіт на кожному етапі, контролюючи усі процеси, що відбуваються. При цьому Ви регулярно отримуєте повний звіт, включаючи фотографії об’єкту.

В першу чергу це потрібно для забезпечення прозорості робіт по забудові ділянки, про що Ви завжди будете інформовані в подробицях. Наше завдання – вчасно донести до Вас інформацію в простій і зрозумілій формі.

Технічний нагляд проводиться фахівцем, що має відповідну акредитацію, що підтверджує кваліфікацію майстра. Інженер технагляду здійснює як контроль вже виконаних дій, так і при необхідності коригує поставлені завдання у разі неможливості їх виконання.

Чим конкретно займається інженер технагляду:

  • Перевіряє якість усіх будівельних робіт, стежить за їх своєчасним виконанням;
  • Проводить детальний аналіз характеристик використовуваних матеріалів при спорудженні об’єкту і в міру потреби замінює їх на більш підходящі;
  • Несе відповідальність за відповідність матеріалів та техпроцесу з чинними нормативними документами;
  • Займається перевіркою кошторису і проекту в цілому, а також взаємодіє з підрядником для вирішення усіх питань.

Ці і інші функції виконує наш експерт технічного нагляду. Така людина є представником клієнта на будівництві і у разі будь-яких порушень або відхилень інформує замовника про ситуацію, що склалася.

Процес зведення будинку повинен курирувати досвідчений інженер, що знає можливі проблеми, що виникають на будмайданчику та їх оперативне усунення. Попри те, що виконавець технагляду є уповноваженим обличчям замовника, важливо розуміти, що він не має повноважень приймати які-небудь фінансові рішення та глобально коригувати проект. Він – помічник, але не керівник.

Послуга технічного нагляду оплачується окремо. Але при замовленні повного циклу робіт від проектування до завершення будівництва будинку технагляд входить в загальну вартість проекту.

Технічний нагляд потрібний, оскільки для KCK HOUSE безпека будови – понад усе.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }