м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Будівельний паспорт

Будівельний паспорт

Будь-яка споруда повинна бути законно зафіксована. Для цього необхідно мати набір документів, серед яких – будівельний паспорт. Це – один з видів офіційних вимог на проектні роботи. У нього включаються умови подальшої забудови на даній ділянці у вигляді технічних і графічних даних.

Як отримати будівельний паспорт для дому?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання інформації про отримання будівельного паспорта для будівництва будинку, ми рекомендуємо внести в форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань у реалізації проекту.

Будівельний паспорт

Будь-яка споруда повинна бути законно зафіксована. Для цього необхідно мати набір документів, серед яких – будівельний паспорт. Це – один з видів офіційних вимог на проектні роботи. У нього включаються умови подальшої забудови на даній ділянці у вигляді технічних і графічних даних. Будівельний паспорт дозволяє подати повідомлення про початок будівництва в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю. Після отримання дозволу можна починати весь процес.

У будівельного паспорта є свої нюанси. Наприклад, він підходить тільки для індивідуальних котеджів не вище двох поверхів (без урахування мансарди), загальна площа яких не перевищує 300 м2, а також діє для ділянок з цільовим призначенням. Якщо ж будинок має більший обсяг, то в такому випадку стройпаспорт не потрібен, а доведеться оформляти містобудівні умови і обмеження (МУіО). Будівельний паспорт є головним офіційною підставою для зведення будинку.

Компанія KSKHouse пропонує Вам оформлення будівельного паспорта, разом з усіма іншими юридичними документами.

Для його отримання від Вас потрібно наступне:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Нотаріально завірена копія документа, що підтверджує Ваше право на ділянку;
  • Доручення.

Всі інші папери ми підготуємо самостійно. Будівельний паспорт створюється перед початком будівництва або максимум на його початковому етапі. Його відсутність прирівнюється до незаконного будівництва будинку і тягне за собою можливі штрафи. Якщо Ви самі не є юристом, краще довірити оформлення документів фахівцям в даній області – це допоможе уникнути можливих проблем із законністю будівництва.

Будівельний паспорт видається після перевірки вимог трьома службами – юридичної, архітектурної та інженерної. У тому випадку, якщо жодна зі служб претензій до проекту немає – стройпаспорт оформляється. Відмова у видачі може бути обгрунтований невідповідністю намірів забудови ділянки для містобудівних вимог місцевості (наприклад, може бути обмежена максимальна площа майбутнього будинку).

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }