м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Влаштування скважин

Влаштування скважин

Застава комфорту в готовому будинку – стабільно працюючі необхідні для життя комунікації. Є два основних способи це облаштувати: підключатися до комунікаційних мереж компаній, що надають подібні послуги в цьому районі, або самостійно створити собі джерела ресурсів, щоб ні від кого не залежати.

Як замовити облаштування свердловин на ділянці і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону на облаштування свердловин, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документації на руки з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Застава комфорту в готовому будинку – стабільно працюючі необхідні для життя комунікації. Є два основних способи це облаштувати: підключатися до комунікаційних мереж компаній, що надають подібні послуги в цьому районі, або самостійно створити собі джерела ресурсів, щоб ні від кого не залежати. Ми рекомендуємо Вам другий варіант, що дозволить не тільки скоротити фінансові витрати, але і стабільно забезпечити свій будинок всіма джерелами енергії для зручного проживання.

Для забезпечення будівлі водою є можливість бурити свердловину. На ділянці буде встановлено спеціальне обладнання, яке підбирається індивідуально. Свердловину можна облаштувати як в приямку, так і як колонку. Правда, другий випадок більше підходить для економного використання на дачі – наприклад, для поливу. Колонку побудувати швидше і дешевше. Свердловина в приямке – складніший технологічно, але стабільно працюючий метод отримання води для Ваших потреб.

Упрощенно процесс работы системы следующий: из скважины, проходя очистительные системы, вода через насос попадает в приямок (кессон), а оттуда – в гидроаккумулятор. Коли потрібна подача води (тобто, коли в домі відкривається кран), Ви отримуєте воду безпосередньо з самого гідроакумулятора, а не зі свердловини безпосередньо. У міру витрачання ресурсу, пустіючий бак продовжуєавтоматично поповнюватися водою за допомогою насоса. Таким чином, споживання води, необхідне для задоволення усіх потреб мешканців, автоматично регулюється.

Головні переваги буріння свердловин на своїй ділянці перед стандартним підключенням:

  • Незалежність. Ви будете забезпечені водою круглий рік, у будь-який час доби, незалежно від погодних умов, аварій на станції або інших зовнішніх обставин.
  • Зручність використання. Експлуатація подібних систем не вимагає особливих навичок і умінь – з цим може впоратися будь-яка людина.
  • Якість. Є можливість особисто контролювати подання води і її температуру, оскільки підключення проходить безпосередньо. Можна також перевіряти якість очищення води, що подається, і навіть самостійно виправляти вади, якщо буде необхідність.

На консультації фахівці KSKHouse допоможуть підібрати для Вас підходящий варіант водосістеми – все залежить від концепції побудови в цілому і Ваших побажань.

Незалежне водоспоживання – необхідність для кожного будинку.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }