м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Дозвіл про початок робіт

Дозвіл про початок будівельних робіт

Один з найважливіших етапів на початку будівництва будинку – його законне оформлення. Після отримання стройпаспорта об’єкта в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю подається запит про дозвіл на будівництво. Даний документ дозволяє почати будь-які будівельні дії на ділянці, в тому числі і підключення інженерних мереж.

Як замовити дозвіл про початок будівельних робіт та отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в дозволах та будівництві, для отримання цінового діапазону при будівельних роботах, ми рекомендуємо внести в форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань у реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на отримання дозволу на протязі 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Дозвіл на будівництво

Один з найважливіших етапів при початку будівництва будинку – його законне оформлення. Після отримання стройпаспорта об’єкта в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю подається запит про дозвіл на будівництво. Даний документ дозволяє почати будь-які будівельні дії на ділянці, в тому числі і підключення інженерних мереж. Його відсутність може спричинити за собою штрафні санкції, так як зведений об’єкт на ділянці буде вважатися самобудом і не мати ніякої юридичної сили. Щоб уникнути такого результату подій, варто узаконити будівництво до початку його зведення.

Також оформлення ліцензії потрібно не тільки для створення великого об’єкта (тобто, котеджу), але і для більш дрібних (гараж, теплиця), а також для реконструкції будівлі і його капітального ремонту (з огляду на перепланування). Наявність ліцензії важливо навіть для будь-яких підготовчих робіт. Даний документ є посвідченням безпеки споруди – чи не буде шкоди ні навколишньому середовищу, ні іншим суб’єктам (наприклад, сусідам). Відбувається ретельна перевірка технічних вимог ділянки. Будівництво дозволяється тільки в разі відповідності їм. Реалізація документу про санкціоноване будівництво відбувається в терміни від двох тижнів.

Бувають випадки відмови дозвільної документації – в зв’язку з невідповідністю проекту існуючим вимогам. Після здобуття дозволу варто повідомити про початок будівельних робіт місцеві органи влади. Дозвіл видається на термін до трьох років – в цей період слід почати процес забудови ділянки, інакше доведеться заново збирати отримані папери.

Для отримання дозволу на будівництво необхідний перелік документів, який різнитися залежно від площі будинку (до або після 300 м2), типу і категорії будівлі. Процедура затвердження всіх потрібних офіційних паперів досить тривала і втомлює – для економії часу і сил краще довірити справи професіоналам.

Зв’яжіться з нами – і ми проконсультуємо Вас з усіх необхідних питань, складемо пакет документів і оформимо всі необхідні документи.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам