м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Право власності

Право власності

Найбільш важливий документ, який потрібно для подальших дій з нерухомістю – це право власності на неї. Адже для будівництва будинку необхідно мати право власності на дану земельну ділянку. Коли процес завершено – потрібно узаконити будівлю на ньому.

Як замовити право власності на будівельний об`єкти і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в дозволах і будівництві, для отримання цінового діапазону на право власності, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документації з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Право власності

Найбільш важливий документ, який потрібен для подальших дій з нерухомістю, – це право власності на неї. Адже для будівництва будинку необхідно мати право власності на цю земельну ділянку. Коли процес завершений – треба узаконити будівлю на нім. Тобто, якщо Ви володієте ділянкою, а потім вирішили побудувати на нім котедж – те він не стає Вашим володінням автоматично. Для цього треба його узаконити як легальну будову і нотаріально довести що саме Ви є його хазяїном.

Дана реєстрація проводиться співробітниками реєстраційної служби – вони виписують документ, який підтверджує дозвіл на володіння спорудою. Також подібні послуги надають нотаріуси. Ви отримуєте нові майнові володіння. Право власності на нерухомість допомагає в подальшому здійснювати юридичні дії з будинком – продавати його, заповідати, оформляти дарчу, ділити. Без цього підтвердження Вашого володіння житлом неможливо робити ніяких операцій з нерухомістю.

Процедура держреєстрації права власності на нерухоме майно оформляється протягом 5 днів. Процес оформлення цього документа починається відразу ж після введення об’єкта в експлуатацію. Після отримання всіх документів реєстратор розпочинає перевірку, і якщо порушень не виявлено – власнику видається право власності. Після отримання документу процес будівництва офіційно вважається закінченим, і Ви остаточно стаєте повноцінним власником усього нерухомого майна на ділянці.

У завіреному свідоцтві вказується вся основна інформація про побудованому будинку:

  • об’єкт нерухомого майна;
  • форма володіння будівлею;
  • площа (загальна, житлова);
  • власник (якщо власників кілька – зазначено частку кожного з них);
  • зареєстровану адресу.

Ви легко можете отримати нашу консультацію по оформленню офіційних паперів. Ми гарантуємо результат – Ви отримаєте право власності і інші документи на руки, не витрачаючи особистих сил і часу. Якщо виникнуть які-небудь труднощі в отриманні дозволів – наші юристи улагодять будь-які питання. Ваше житло буде законно оформлено за усіма параметрами. Ваше житло буде законно оформлено за всіма параметрами.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }