м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Підводка газу

Підводка газу

Важливою частиною зовнішніх мереж, є проводка газу – процес, який дозволить вам використовувати газ як для господарських потреб, так і як основне джерело теплопостачання. Газифікація відбувається в кілька етапів, наша компанія допоможе вам на всіх з них.

Як замовити підводку газу до будинку і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону на підведення газу, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Важливою частиною зовнішніх мереж, є проводка газу – процес, який дозволить вам використовувати газ як для господарських потреб, так і як основне джерело теплопостачання. Газифікація відбувається в кілька етапів, наша компанія допоможе вам на всіх з них.

Для проводки газу в приватний будинок спочатку потрібно отримати технічні рішення в газовій службі. Постачанням газу не може займатися жодна приватна компанія, ця послуга повністю монополізована державою.

Після отримання технічних дозволів, слід проектний етап газифікації, вкрай важливий, тому що від нього безпосередньо залежить складність і вартість монтажних робіт. Так само, слід приділити увагу вчасно проведеним передпроектних робіт. Тому вигідніше, якщо газопровід проектувався на початковому етапі, но КСКHouse займається проектуванням зовнішніх мереж на всіх етапах будівництва.

Після цього слідує фінал газифікації – проведення будівельно-монтажних робіт, з подальшим підключенням газу.

Рішення про тип газопроводу, і способі його розміщення зазвичай розробляється ще на етапі проектування зовнішніх мереж, і вибір способів газифікації в першу чергу залежить від безпеки і надійності його експлуатації в подальшому.

Підземний газопровід більш захищений від впливів зовнішнього середовища, можливих механічних пошкоджень, довше служить, але монтаж і ремонт обходиться набагато дорожче надземного.

Надземний газопровід, хоча і більш схильний до зовнішніх впливів, але набагато дешевше і не пошкоджує плодоносний шар землі. Ремонтні роботи відбуваються швидше, правда при зовнішньому газопроводі легше зробити несанкціоноване підключення. У разі, якщо грунт сприяє корозії металу, рекомендується використовувати саме надземний тип газопроводу.

За нормативами, якщо газопровід проходить поруч з високовольтної ЛЕП, то трубу необхідно заховати під землю. Біля доріг, і в залежності від побажань, газопровід може бути комбінованого типу.

Труби для газифікації бувають сталеві і полімерні. Останні краще захищені від впливу навколишнього середовища, еластичні, і в кілька разів легше сталевих. Вони не потребують спеціальної електрохімічного захисту перед укладанням в грунт. Правда, вони сильно поступаються в міцності сталевим, і тому вони не можуть використовуватися для зовнішнього газопроводу, в районах з високою сейсмічністю. Також введення труб газопроводу в будинок, і розводка всередині будинку, повинна здійснюватися тільки сталевими трубами, в рамках безпеки. КСКHouse з успіхом комбінує матеріали для будівництва, що дозволить зробити Ваш газопровід надійним, довговічним, і економічно вигідним.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }