м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Підводка електрики

Підводка електрики

Електрика необхідно не тільки для життя в будинку, але і для проведення різних видів будівельних робіт. Тому важливо вже на початковому етапі підключитися до енергопостачання. Перед тим, як це зробити, слід дізнатися всі необхідні дані у Вашому районі: чи є можливість підключитися до готової мережі, згідно зі стандартною процедурою, яка при цьому необхідна потужність і хто є конкретним постачальником.

Як замовити підведення електрики до будинку і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону на підведення електрики, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документації з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Електрика потрібна не лише для життя у будинку, але і для проведення різних видів будівельних робіт. Тому важливо вже на початковому етапі підключитися до енергопостачання. Перед тим, як це зробити, слід дізнатися всі необхідні дані у Вашому районі: чи є можливість підключитися до готової мережі, згідно зі стандартною процедурою, яка при цьому необхідна потужність і хто є конкретним постачальником. Ми займаємося комплексної підведенням електрики, проводячи весь процес найбільш оптимально.

В першу чергу, підключення до енергомережі – процедура юридична, так як необхідно збирати і оформляти великий перелік документів, відвідуючи різні інстанції. Процес спрощується, якщо найближча лінія електропостачання знаходиться на відстані не більше 300 м від Вашої ділянки. В іншому випадку доведеться добудовувати додаткові об’єкти для передачі електроенергії. Це – тимчасові і фінансові витрати.

Починати підключення можна тільки після отримання відповідного дозволу, інакше самодіяльність може обернутися штрафами. Легалізувати вже готове підключення значно складніше і дорожче, ніж спочатку отримати дозвільні документи законно.

Процес електрифікації ділянки життєво необхідний для приватного будинку, незалежно від його площі та місця розташування. Електрика є хорошою альтернативою газу, підходить для використання техніки і, до того ж, більш вигідно в фінансовому відношенні. Вартість підключення залежить від необхідної розрахункової потужності енергомережі. Також важливо правильно вибрати лічильник. Тут є альтернатива: стандартні (одинтарифні, двохтарифні) і дорожчі моделі (багатотарифні). Останнє, хоча і обійдуться дорожче, в майбутньому допомагають значно економити витрати на оплату електроенергії.

Ми допоможемо Вам дізнатися особливості Вашої ділянки і провести підключення не тільки до енергомережі, а й до інших ресурсів. Фахівці KSKHouse подбають про юридичну і технологічну частину підключення.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам