м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Одноповерхові будинки

Будівництво одноповерхових будинків під ключ

Починаючи будівництво одноповерхових будинків в Києві і передмісті з компанією KCK House, Ви отримуєте повний комплекс послуг: проектування, інженерні та архітектурні рішення, розрахунок вартості та часові витрати всіх етапів реалізації проекту. За рахунок відсутності додаткових навантажень на стіни та фундамент, монтаж несучої конструкції вимагає менших зусиль і кількості задіяних одиниць робочої техніки. Це позитивно впливає на два основних ресурси, час і вартість будівництва одноповерхового будинку.

Наші фахівці підкажуть, на що звернути увагу під час підбору земельної ділянки, якщо Ви вирішили побудувати дачу або запропонують індивідуальний план будівництва одноповерхового будинку за межею міста, який стане затишним і рідним вже на наступний місяць після здачі в експлуатацію. Завдяки унікальній міцності і порівняно малій вазі використовуваних матеріалів, ми можемо робити надбудови там, де це було б неможливо використовуючи цеглу або цементні блоки, реалізуючи аналогічні проекти одноповерхових будинків. Дозвольте на собі відчути зважені рішення і якісну роботу нашої команди.

Побудувати одноповерховий будинок

Будівельна бригада компанії KCK House, якісно і оперативно виконує будівельні роботи будь-якої складності. Ми прокладем і розведем інженерні мережі, встановимо сантехніку і візьмемо на себе внутрішню і зовнішню обробку. Наша група архітекторів запропонує Вам кілька шаблонів двоповерхових і одноповерхових проектів з акцентами на переваги і недоліки. Одноповерхове будівництво – один з напрямків нашої компанії, яким ми можемо похвалитись. Адже коли ми будуємо одноповерховий будинок, результат близький до кінцевого Ви зможете побачити вже на перших етапах зведення стін.

Визначаючись який будинок краще будувати одноповерховий або двоповерховий, варто звернути особливу увагу на грунт і зміцнення фундаменту. Розглянути варіанти і реалізувати найбільш підходящий Вашим запитам, під силу нашій компанії. Ми готові втілювати нестандартні варіанти виконання інтер’єру або облаштування ландшафту, прибудови з літньою кухнею або окремі будівлі на кшталт альтанки, лазні та споруди для домашнього господарства.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }