м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Монолітні будинки

Монолітно каркасне будівництво будинку

Монолітні будинки

Компанія KCK House надає широкий асортимент послуг з проектування і зведення теплих, комфортних і сучасних будинків, серед яких монолітно каркасне будівництво приватного будинку під ключ, може стати для Вас вирішенням питання нерухомості в більш, ніж доступному для огляду майбутньому. Одним з головних переваг, яким володіє каркасно монолітне будівництво – це оперативність зведення, враховуючи всі побажання клієнта, а також площа, поверховість, планування, оздоблювальні та інші матеріали. Завдяки злагодженій роботі наших фахівців, побудувати елітний будинок будь-якого рівня складності, в заздалегідь узгоджені терміни, стане для Вас реальністю. Вдосконалені технології виробництва і установки елементів значно здешевлюють будівництво монолітно-каркасного будинку, що також є незаперечною перевагою перед визначальним рішенням клієнта.

Монолітно каркасне будівництво котеджів

Ми побудуємо котедж Вашої мрії, який буде відрізнятися унікальним дизайном і функціональним наповненням. Завдяки новій технології, ціна будівництва монолітних котеджів Вас приємно здивує, а всі турботи, пов’язані з проектуванням і реалізацією задуманого, компанія KCK House візьме на себе.

Монолітне будівництво котеджів мають ряд переваг в порівнянні з традиційною технологією будівництва і широко застосовується в усьому світі. Виливання залізобетонних конструктивних частин монолітного котеджу в процесі будівництва дозволяє робити багаторівневі планування з стелями будь-якої висоти, чого не можна сказати про будівлі з блоку або цегли. Ще одним вагомим аргументом, наші фахівці вважають – швидкість будівлі монолітних котеджів набагато швидше аналогічних проектів цегляних будинків.

Монолітне малоповерхове будівництво

Серед безлічі варіантів і різноманітності архітектурних підходів до будівництва, наша компанія підібрала для Вас найбільш оптимальні та вигідні пропозиції, вже сьогодні. Якісно, ​​швидко, надійно – це монолітне будівництво приватного будинку з компаній KCK House. Такий підхід став результатом пошуку високотехнологічних матеріалів і сучасних інновацій в будівництві. Звертаючись до нас, Ви отримаєте повну і розгорнуту інформацію, а також проект, ціна 1 м2 і повна вартість монолітного будівництва до здачі готового об’єкта в експлуатацію. Монолітне малоповерхове будівництво набирає популярності у всіх куточках світу, завдяки тому, що не поступається за надійністю і довговічності будівлям з цегли або блоку, при цьому маючи очевидні переваги в швидкості і фінансовій складовій. Будівництво заміського будинку з KCK House – це просто.

Переваги монолітного будівництва в KCK House

Раніше, технологія монолітного будівництва активно використовувалася в сейсмічно нестабільних районах, оскільки монолітні будинки не піддаються руйнуванню під час землетрусу. Компанія KCK House виконує будівництво монолітного каркаса, що робить Ваш будинок ще більш міцним і невразливим на довгі роки. Ми беремо до уваги всі побажання і переваги клієнта, надаючи будівництво монолітних будинків під ключ.

Скільки часу на це знадобиться? Коли можна почати? Скільки коштує побудувати монолітний будинок? Відповіді на ці та багато інших питань є у нашої команди фахівців, в області – будівництво монолітних будівель. Почніть співпрацювати з нами сьогодні і отримайте будинок своєї мрії, який займе місце в портфоліо виконаних робіт з області монолітного будівництва в KCK House.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам