м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Містобудівні умови

Містобудівні умови

Перед початком забудови будь-якої ділянки слід отримати не лише дозвіл, але і відповідні офіційні вимоги. Для будинку об’ємом більш, ніж 300 м2 для узаконення будови необхідно отримати не технічний паспорт, а містобудівні умови і обмеження (МУиО).

Як замовити містобудівні умови і обмеження і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в дозволах і будівництві, для отримання цінового діапазону на містобудівні умови і обмеження, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Містобудівні умови і обмеження

Перед початком забудови будь-якої ділянки слід отримати не тільки дозвіл, але і відповідні офіційні вимоги. Для будинку об’ємом більш, ніж 300 м2 для узаконення будівництва необхідно отримати не технічний паспорт, а містобудівні умови і обмеження (МУіО). Вони включає в себе параметри архітектурно-планувальні вимоги до будівництва будівлі – частина базових даних, які використовуються для реалізації споруди. До таких характеристик відносяться межі будівлі і його розташування по відношенню до сусідніх будинків, благоустрій і озеленення земельної ділянки, щільність забудови поверхні землі і інші аспекти. Також вони складаються з графічної частини схематичних зображень.

Такий документ є основним під час будівельних робіт, і отримати його важче, ніж техпаспорт, так як до зведення об’ємних будинків вимог більше. Містобудівні умови і обмеження є обов’язковим дозволом ще на етапі проектування, оскільки майбутній проект повинен складатися, враховуючи їх. На основі отриманих даних відбувається складання завдання майбутнього зведення будівлі. На наступному етапі проходить класична процедура затвердження проекту.

На підставі цього комплексу архітектурних вимог пізніше оформляється дозвіл на будівництво, а також реєструється відповідна декларація. Містобудівні умови і обмеження для будинку оформляються в період від 30 днів і не мають терміну дії. Без цієї документації неможливо почати створення будинку. При відсутності основного документа, який дозволить будівельні роботи, об’єкт вважається зведеним незаконно, за що до власника застосовуютьі штрафи. Важливо знати, що в разі змін плану майбутніх робіт буде потрібно оновлення чинного документа.

Найскладніше в процесі створення котеджу – правильно його оформити, враховуючи усі закони. Компанія KSKHouse пропонує Вам юридичний супровід усіх процесів. Ми отримаємо необхідні дозволи і оформимо усі папери, включаючи ГУиО. Зв’яжіться з нами для консультації – і наші фахівці розповідять Вам усі особливості

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам