м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Геодезія / геологія

Геодезія / геологія

Початковий крок в будь-якому будівельному процесі – геологічний аналіз грунту. Якщо фундамент – основа будівлі, то грунт – основа цілого проекту. Пристрій фундаменту готового будинку повинен бути адаптований до особливостей поведінки грунту тієї чи іншої місцевості.

Як замовити геодезію, геологію при будівництві будинку і отримати ціну?

KSKHouse – керуючись багаторічним досвідом, в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону на геодезію і геологію, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Початковий крок в будь-якому будівельному процесі – геологічний аналіз грунту. Якщо фундамент – основа будівлі, то грунт – основа цілого проекту. Пристрій фундаменту готового будинку повинен бути адаптований до особливостей поведінки грунту тієї чи іншої місцевості. Для цього інженерам важливо знати про нього все: її вид, пористість, пластичність, щільність та інші властивості.

Геодезичні перевірки допомагають уникнути подальших проблем, коли будинок вже буде заселений. Таким чином, можна заздалегідь вибрати певні матеріали і технології, а в разі необхідності провести необхідні роботи по поліпшенню стану грунту.

Компанія KSKHouse пропонує геологічний і геодезичний аналіз ділянки.

Експертиза потрібно в першу чергу:

  • Для правильного планування будівництва – виявити тиск і можливе навантаження грунту, рівень його просідання;
  • Щоб грамотно провести підведення зовнішніх мереж (газ, вода, електрика);
  • Щоб визначити тип і глибину закладки основи будівлі (т.е.фундамента);
  • А також для того, щоб отримати дозвіл на будівництво (його не оформлять, якщо проект не підходить для саме цього типу грунту).

Геологічний аналіз потрібен і для того, щоб розуміти, як будівництво будинку відіб’ється на стані земного покриву. Після дослідження ми представляємо детальний технічний звіт і даємо рекомендації по проведенню будівництва у Вашій місцевості. Знання виду грунту визначає технології та інші можливості реалізації будівництва. Наприклад, наявність підвалу або льоху, максимально можливу поверховість майбутньої споруди, можливість створити сад і т.д.

Для дослідження нам необхідно знати початкові параметри: загальну площу забудови, розмір будови і його тип (промисловий об’єкт, приватний котедж і т.д.). Спочатку ми узгоджуємо обсяг необхідної роботи. Потім, використовуючи бурильну установку, наші фахівці візьмуть з просвердлених свердловин зразки грунту з певної глибини на перевірку. Кількість свердловин і проб залежить від площі ділянки і його типу. Грунт аналізується в лабораторії згідно кількома параметрами. На підставі висновків експертизи формується звіт і рекомендації для даного об’єкта.

Проведення геодезичних робіт – обов’язкова стадія процесу проектування. Таким чином, Ви отримуєте характеристику грунту саме на Вашій ділянці. Згодом це може допомогти при будівництві додаткових об’єктів на ньому (гараж, підвал).

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }