м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Авторський нагляд

Авторський нагляд

Авторський нагляд дизайнера припускає чіткий контроль над дотриманням архітектурно-стилістичних ідей в ході реалізації проекту. Адже головне – не просто добре спроектувати, але і якісно утілити те, що відбито в проектній документації. Дизайнер курируватиме процес виконання будівельних робіт, щоб майбутній будинок вийшов саме таким, яким планувався – аж до найдрібніших деталей.

Що треба для проведення авторського нагляду?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону при авторському нагляді, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на розробку проекту в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Дизайнер буде курирувати процес виконання будівельних робіт, щоб майбутній будинок вийшов саме таким, яким планувався – аж до найдрібніших деталей. Наш дизайнер, як керівник проекту, працює з кращими постачальниками будівельних і оздоблювальних матеріалів, і має у них хорошу знижку. Це допомагає не тільки правильно організовувати робочий процес і стежити за будівництвом об’єкта поетапно, а й оптимізувати витрати.

В ході робіт вимушено можуть вноситися корективи. У такому разі дизайнер повинен знайти якісну заміну певному виду робіт або будматеріалам, щоб не порушити загальну концепцію спорудження будівлі. Важливо все – від зведення коробки до стилю дизайну і вибору меблів.

В ході будівництва можливе виникнення непередбачених обставин, які не можна передбачити на етапі розробки. Буде логічно, якщо всі питання буде вирішувати людина, особисто займався створенням конкретно цього проекту, і знає його на рівні невеликих нюансів.

Творець будинку регулярно відвідує об’єкт, перевіряє виконані роботи, контролює закупівлю необхідних матеріалів, а також при необхідності коригує і погодить документацію. Наш фахівець бере на себе всю відповідальність за відповідність збудованого на Вашій ділянці об’єкта його проектної документації.

Таким чином, авторський нагляд дозволяє:

  • Повноцінно контролювати реалізацію проекту фахівцем, який його створив, щоб не допустити різницю між картинкою і результатом будівництва;
  • Економити Ваш час, позбавивши від необхідності відвідувати будівельний майданчик і вникати в тонкощі будівництва;
  • Підвищити якість закуповуваних матеріалів і оптимізувати їх вартість, точно при цьому розрахувавши потрібну кількість.

Авторський нагляд – окремо оплачувана послуга. У разі замовлення повноцінного комплексу «Від проекту – до новосілля» ми надаємо авторський нагляд як супутню послугу безкоштовно.

Телефонуйте, і фахівці KCK HOUSE проконсультують Вас з приводу всіх деталей процесу.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Отримайте детальну консультацію архітектора! Заповніть поля форми, і наш Менеджер зв'яжеться з Вами упродовж 30 хвилин

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань менеджер KCK HOUSE запропонує Вам проекти будинків

Поверховість

Цокольний поверх

Площа

Матеріал стін

Віддаленість від Києва

Коли плануєте будівництво

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Дайте відповідь на кілька питань

Що проектуємо?

Площа будинку/приміщення?

Склад проекту:


Склад дизайн проекту для приміщення:

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам