м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Авторський нагляд

Авторський нагляд

Авторський нагляд дизайнера припускає чіткий контроль над дотриманням архітектурно-стилістичних ідей в ході реалізації проекту. Адже головне – не просто добре спроектувати, але і якісно утілити те, що відбито в проектній документації. Дизайнер курируватиме процес виконання будівельних робіт, щоб майбутній будинок вийшов саме таким, яким планувався – аж до найдрібніших деталей.

Що треба для проведення авторського нагляду?

KCK HOUSE – керуючись багаторічним досвідом в проектуванні і будівництві, для отримання цінового діапазону при авторському нагляді, ми рекомендуємо внести у форму необхідні дані. Після обробки Вашої заявки, наш фахівець зв’яжеться з Вами для уточнення індивідуальних побажань і переваг в реалізації проекту. Після узгодження і підписання договору на розробку проекту в течії 1 місяця Ви отримаєте проектну документацію з усіма супутніми дозволами і вимогами.

Дизайнер буде курирувати процес виконання будівельних робіт, щоб майбутній будинок вийшов саме таким, яким планувався – аж до найдрібніших деталей. Наш дизайнер, як керівник проекту, працює з кращими постачальниками будівельних і оздоблювальних матеріалів, і має у них хорошу знижку. Це допомагає не тільки правильно організовувати робочий процес і стежити за будівництвом об’єкта поетапно, а й оптимізувати витрати.

В ході робіт вимушено можуть вноситися корективи. У такому разі дизайнер повинен знайти якісну заміну певному виду робіт або будматеріалам, щоб не порушити загальну концепцію спорудження будівлі. Важливо все – від зведення коробки до стилю дизайну і вибору меблів.

В ході будівництва можливе виникнення непередбачених обставин, які не можна передбачити на етапі розробки. Буде логічно, якщо всі питання буде вирішувати людина, особисто займався створенням конкретно цього проекту, і знає його на рівні невеликих нюансів.

Творець будинку регулярно відвідує об’єкт, перевіряє виконані роботи, контролює закупівлю необхідних матеріалів, а також при необхідності коригує і погодить документацію. Наш фахівець бере на себе всю відповідальність за відповідність збудованого на Вашій ділянці об’єкта його проектної документації.

Таким чином, авторський нагляд дозволяє:

  • Повноцінно контролювати реалізацію проекту фахівцем, який його створив, щоб не допустити різницю між картинкою і результатом будівництва;
  • Економити Ваш час, позбавивши від необхідності відвідувати будівельний майданчик і вникати в тонкощі будівництва;
  • Підвищити якість закуповуваних матеріалів і оптимізувати їх вартість, точно при цьому розрахувавши потрібну кількість.

Авторський нагляд – окремо оплачувана послуга. У разі замовлення повноцінного комплексу «Від проекту – до новосілля» ми надаємо авторський нагляд як супутню послугу безкоштовно.

Телефонуйте, і фахівці KCK HOUSE проконсультують Вас з приводу всіх деталей процесу.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "KCK House", "item": "https://kskhouse.com.ua/" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Энергоэффективные дома 🏡", "item": "https://kskhouse.com.ua/special-projects/" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Строительство под ключ 🔑", "item": "https://kskhouse.com.ua/doma-iz-kirpicha-price/" }] }