м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Альтернативна енергія

Альтернативні джерела енергії у будівництві будинку

Ми в компанії KCK HOUSE дотримуємося позиції – будинок повинен бути не тільки енергоефективний, але і незалежним від зовнішніх мереж. Ми в своїх будинках ще на етапі проектування рекомендуємо клієнтам використовувати кілька видів опалення для того, щоб в майбутньому бути максимально незалежними. Це досягається шляхом використання декількох котлів в тандемі: газовий + твердопаливний котел, електричний + твердопаливний котел. Завдяки новим інтелектуальним технологіям і різними системами автоматики, контроль за опаленням будинку лягає на автоматичне програмне управління, яке може бути повністю автономним, або керуватись дистанційно з Вашого телефону.

В якості резервного електропостачання, на етапі проектування будинку, ми рекомендуємо передбачити установку дизель-, бензин-, газогенератора, які працюють в парі з програмним автоматичним комплексом.

Наші спеціалісти порекомендують і підберуть для Вас подібні рішення для забезпечення опалення та електропостачання будинку.

Сонячні панелі та теплові насоси

Компанія KCK HOUSE допоможе підібрати рішення з альтернативних джерел електропостачання і опалення. Потрібно розуміти, що дані альтернативні рішення не завжди бувають економічно виправдані, так як на це впливають різні параметри будинку, об’єм внутрішніх приміщень і багато іншого.

Як правило, альтернативні джерела в нашій країні мають досить довгий період окупності через відсутність дотацій з боку держави. Тому такі технології не варто застосовувати всюди. Ми рекомендуємо їх комбінувати з традиційними системами опалення та електропостачання. Тоді інвестиції в ці технології мають право на життя.


Альтернативні джерела енергії – це не те, що буде завтра, а те, що є вже сьогодні. Будинки на системах автономного енергозабезпечення економлять Ваші кошти за рахунок отримання та переробки енергії з навколишнього середовища. Таким чином, альтернативні джерела енергії роблять Вас незалежними від зовнішніх обставин.

Теплові насоси

Головне, за що цінується тепловий насос, це економічність. Якщо порівнювати вартість опалення природним газом в сезон, то теплові насоси знижують витрати в три рази. Такі агрегати вже давно популярні в Європі, де їх встановлюють не лише для обігріву приватних будинків, але і багатоквартирних. Більше 40% нових будинків Швейцарії і 90% в Швеції обладнані тепловими насосами.

Твердопаливні котли

Твердопаливний котел широко використовується не лише у сфері промисловості, але і в побуті. Тому подання палива може бути автоматизоване (у промислових умовах) і закладатися вручну (у домашніх умовах). Такий котел є необхідним пристосуванням для опалювання приміщення. Працює за принципом горіння.

Сонячні колектори

Сонячна енергія є ефективним і абсолютно безкоштовним енергоресурсом. Проте велика частина сонячного випромінювання не використовується, але в XXI столітті перетворенням енергії вже нікого не здивуєш. Ті, хто йде в ногу з часом, вже потурбувалися про автономне енергозабезпечення свого житла. Випромінювання сонця – один з найбільш поширених ресурсів для систем життєзабезпечення будинку. Приходять технології майбутнього, тому більше не треба використати енергію, що поставляється, коли можна виробляти власну. Експлуатація сонячних колекторів не викликає труднощів і не вимагає особливих навичок – з нею легко впорається звичайний житель.

Дизель-генератори

На сьогодні дизель-генератори є найбільш недорогим джерелом електроенергії. Використовують їх не лише як резервні джерела енергопостачання, але і як основні. Але перш ніж зважитися на установку такого устаткування, не зайвим знатиме його переваги і недоліки.

Хочете консультацію?
Заповніть форму зворотного зв'язку

Получите подробную консультацию архитектора! Заполните поля формы, и наш специалист свяжется с Вами в течение 30 минут

дом строим Киев
Сертифікати та нагороди
Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам