м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування та архітектура / Альтернативні джерела енергії: відкриття

Альтернативні джерела енергії: відкриття

Альтернативні джерела енергії: відкриття

Через стрімке зростання цін на електроенергію, все більше людей серйозно замислюються про самостійне забезпечення цього типу живлення. У статті піде мова про те, які існують нестандартні альтернативні джерела електроенергії для опалювання і освітлення будинків, квартир і дач.

Віконні сонячні панелі

Альтернативні джерела енергії: відкриття
Батареї, працюючі від Сонця, вже давно використовують для опалювання будинків, і встановлюють їх прямо на дахах. Але технології в цій області йдуть далі, і тепер, подібний тип живлення можна встановлювати навіть в квартирах висоток, монтуючи сонячні панелі прямо у вікна.

Такі установки мають високу міру прозорості, і не впливають на якість видимості. Сонячні панелі нового покоління, при ККД в 8% можуть пропускати майже 100% сонячного світла в приміщення.

Повітряний змій Makani Power

Повітряний змій Makani Power
Цей тип електростанції створений за принципом повітряного змія. У конструкції втілена незвичайна ідея: пристрій, що нагадує повітряний змій, виробляє електроенергію, літаючи на висоті 1 км.

Літаючі апарати виробника Makani Power включають конструкції вітряних турбін, працюючих при високій швидкості вітру (саме така і існує на висоті). Вироблена енергія подається на наземну електростанцію. Так забезпечується електроживленням не лише приватних будинок, але і будівлі, які знаходяться занадто далеко від ліній електропередач.

Вітряки Uprise

Вітряки Uprise
Цей тип апарату для вироблення енергії є турбіною великої потужності у вигляді вітряка. Він розташований на спеціальному причепі, який можна перевозити звичайним позашляховиком.

Вітряк, потужністю в 50 кВт, і заввишки в 15 м, виробляє стільки енергії, що можна забезпечити не лише потреби своєї сім’ї, але і найближчих сусідів. Такий тип живлення особливо зручний при тривалих подорожах. Габарити турбіни Uprise, в складеному стані, дозволяють возити за собою цю електростанцію по дорогах загального користування.

Betaray – енергія скляної кулі

Альтернативні джерела енергії: відкриття
При невеликих розмірах апарату технологія Betaray дає можливість працювати з високим коефіцієнтом корисної дії. Установка Betaray є прозорою скляною кулею з діаметром до 1 метра, який переробляє сонячне світло в енергію.

Динамічний пристрій здатний автоматично підлаштовуватися під місце розташування Сонця, забезпечуючи максимальну роботу у будь-який період світлового дня. Навіть у нічний час доби установка здатна виробляти електроенергію.

Для цього, вона перетворить в електрику світло від зірок, Місяця або вуличних ліхтарів. Коефіцієнт корисної дії такої електростанції складає 35%

Тренажерний майданчик Green Heart

Альтернативні джерела енергії: відкриття
Сучасні технології дозволяють перетворювати витрачені зусилля для спортивних вправ в електроенергію для повсякденних потреб. Яскравим прикладом цього є тренажерний майданчик Green Heart. Вона є набором спортивних тренажерів, які мають вбудовані апарати для акумуляції енергії.

Електрики, виробленої любителями спортивних вправ, вистачає на зарядку планшетів, комп’ютерів або інших гаджетів. Зайву електроенергію Green Heart- майданчик віддає в стаціонарну електромережу.

Power Pocket – енергія від людського тіла

Альтернативні джерела енергії: відкриття
Пристрої, створені на основі технологічних розробок Power Pocket, має невеликий розмір, і прикріпляється на одяг або рюкзак, як можна ближче до людського тіла. Ця технологія акумуляції електроенергії дозволяє носити з собою джерело живлення скрізь і завжди. Це дозволяє зарядити телефон або планшет, навіть якщо поблизу немає розетки.

На сьогодні випущений два товари зі вбудованою технологією Power Pocket – це спальний мішок і шорти. Для того, щоб зарядити свій гаджет до 50 відсотків, потрібна всього одна ніч, проведена в спальному мішку Power Pocket.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Этажность

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам

Ответьте на несколько вопросов

Что проектируем?

Площадь дома/помещения?

Состав проекта:


Состав дизайн проекта для помещения:

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам