м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
UA
Головна / Проектування та архітектура / Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії

Через стрімке зростання цін на електроенергію, все більше людей серйозно замислюються про самостійне забезпечення цього типу живлення.

Через стрімке зростання цін на електроенергію, все більше людей серйозно замислюються про самостійне забезпечення цього типу живлення. У статті піде мова про те, які існують нестандартні альтернативні джерела електроенергії для опалювання і освітлення будинків, квартир і дач.

Віконні сонячні панелі

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії
Батареї, працюючі від Сонця, вже давно використовують для опалювання будинків, і встановлюють їх прямо на дахах. Але технології в цій області йдуть далі, і тепер, подібний тип живлення можна встановлювати навіть в квартирах висоток, монтуючи сонячні панелі прямо у вікна.

Такі установки мають високу міру прозорості, і не впливають на якість видимості. Сонячні панелі нового покоління, при ККД в 8% можуть пропускати майже 100% сонячного світла в приміщення.

Повітряний змій Makani Power

Повітряний змій Makani Power
Цей тип електростанції створений за принципом повітряного змія. У конструкції втілена незвичайна ідея: пристрій, що нагадує повітряний змій, виробляє електроенергію, літаючи на висоті 1 км.

Літаючі апарати виробника Makani Power включають конструкції вітряних турбін, працюючих при високій швидкості вітру (саме така і існує на висоті). Вироблена енергія подається на наземну електростанцію. Так забезпечується електроживленням не лише приватних будинок, але і будівлі, які знаходяться занадто далеко від ліній електропередач.

Вітряки Uprise

Вітряки Uprise
Цей тип апарату для вироблення енергії є турбіною великої потужності у вигляді вітряка. Він розташований на спеціальному причепі, який можна перевозити звичайним позашляховиком.

Вітряк, потужністю в 50 кВт, і заввишки в 15 м, виробляє стільки енергії, що можна забезпечити не лише потреби своєї сім’ї, але і найближчих сусідів. Такий тип живлення особливо зручний при тривалих подорожах. Габарити турбіни Uprise, в складеному стані, дозволяють возити за собою цю електростанцію по дорогах загального користування.

Betaray – енергія скляної кулі

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії
При невеликих розмірах апарату технологія Betaray дає можливість працювати з високим коефіцієнтом корисної дії. Установка Betaray є прозорою скляною кулею з діаметром до 1 метра, який переробляє сонячне світло в енергію.

Динамічний пристрій здатний автоматично підлаштовуватися під місце розташування Сонця, забезпечуючи максимальну роботу у будь-який період світлового дня. Навіть у нічний час доби установка здатна виробляти електроенергію.

Для цього, вона перетворить в електрику світло від зірок, Місяця або вуличних ліхтарів. Коефіцієнт корисної дії такої електростанції складає 35%

Тренажерний майданчик Green Heart

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії
Сучасні технології дозволяють перетворювати витрачені зусилля для спортивних вправ в електроенергію для повсякденних потреб. Яскравим прикладом цього є тренажерний майданчик Green Heart. Вона є набором спортивних тренажерів, які мають вбудовані апарати для акумуляції енергії.

Електрики, виробленої любителями спортивних вправ, вистачає на зарядку планшетів, комп’ютерів або інших гаджетів. Зайву електроенергію Green Heart- майданчик віддає в стаціонарну електромережу.

Power Pocket – енергія від людського тіла

Нові відкриття в області альтернативних джерел енергії
Пристрої, створені на основі технологічних розробок Power Pocket, має невеликий розмір, і прикріпляється на одяг або рюкзак, як можна ближче до людського тіла. Ця технологія акумуляції електроенергії дозволяє носити з собою джерело живлення скрізь і завжди. Це дозволяє зарядити телефон або планшет, навіть якщо поблизу немає розетки.

На сьогодні випущений два товари зі вбудованою технологією Power Pocket – це спальний мішок і шорти. Для того, щоб зарядити свій гаджет до 50 відсотків, потрібна всього одна ніч, проведена в спальному мішку Power Pocket.

Контакти
contact

м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17

Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
Замовити дзвінок
map maker

Заповніть поля форми наш менеджер зв'яжеться з Вами

Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам

Ответьте на несколько вопросов специалист KSK House предложит Вам проекты домов

Поверховість

Цокольный этаж

Площадь

Материал стен

Удаленность от Киева

Когда планируете строительство

Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам